Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki már volt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok, dekoratív, csinos. Összesen 4 férfi volt az életemben, mai kifejezéssel élve kőgazdagok voltak. Jelenleg szingli vagyok, van egy srác aki próbál udvarolni nekem, szimpatikusnak tűnik, bár még nem ismerem igazán.

Az lenne a kérdésem, hogy van-e itt olyan nő, aki hasonló helyzetben volt mint én, és egy gazdag világ után egy átlagosra váltott. Én ezen sokat gondolkoztam, de elég kiábrándító belegondolni hogy amit tegnap megtehettem, azt már holnap nem tudom. Amikor a volt párommal elindultunk egy 3 napos csavargásra, nem volt probléma hogy melyik étterembe eszünk, vagy melyik szállodába alszunk, és az egészben nem számított a pénz, mert bármit megvehettünk közben (ez csak egy példa volt). Mindezek után egy átlag fizetésből élő férfivel mit lehet tervezni? Beosztani azt a 80EFt-ot ami megmarad neki? Nem kötekedésképpen kérdeztem, nem akarok senkit megbántani, azért kérdezem hogy volt-e már valaki hasonló helyzetben? Hozzá lehet szokni, azaz vissza lehet térni az átlagos élethez?



2018. ápr. 11. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz könnyű.....még egy ilyen párkapcsolat után sem, de ahogy írtad neked több ilyen is volt, ami azért bőven elegendő, hogy "megszokd"


Akivel ismerkedsz tudd erről? Lehet kissé érzékenyen érintené, hogy esetleg ő nem tudd annyi mindent megadni...

Ha pedig téged már alapból zavar illetve azon gondolkodsz, hogy hogy is lesz majd...akkor szerintem kár belekezdeni, mert neked sem lesz jó és a leendő párodnak sem lesz jó aztán csak mindketten boldogtalanok lesztek. A párod + még paranoiás is - tudod gazdag férfiaknak áll a világ -


Nehéz szitu.....


Sok sikert!

2018. ápr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hajts rá valami kőgazdag pasira. Mondjuk lecsaphatnál esetleg Andy Vajnára!:D Mutasd meg, hogy jobb vagy Timikénél! :D


Gazdagság rulez!

2018. ápr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

És 2 pasi között akkor mit csinálsz? Vagy akasztasz egy másikat rögtön?

Jaj, te szegény, annyira sz*r neked, hogy itt kell sírnod emiatt a pórnép közt és még a provokatív kérdésre sem ugranak... :'(

2018. ápr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
En nem tudnek ujra egy melos gyerekkel osszejonni, aki panaszkodik a fonokere meg stb. Lehet, megkovezni.
2018. ápr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as. Kinek milyen az élete. Attól függetlenül, egy tehetős világban is létezik internet, léteznek weboldalak mint ahogyan a gyakorikérdések. Képzeld, ha nem is gyakran, de használom az oldalt egészen más kategóriákban.

Van igényem, igen. Van diplomám, van munkahelyem, polgári családból származom. A kérdés sem arra irányult, hogy mi a véleményetek rólam, hanem hogy volt-e valaki hasonló szituációban. Andy Vajnát is felesleges felhozni, saját koromhoz illő férfiakra "bukom".

Én mindenkinek kívánom azt, hogy 1X az életbe kipróbálhatja milyen szabadságot ad egy jóléti világ. Nem a kitartott nőkről beszélek most sem. Visszakérdezek: akkor az emberek nagyrésze miért akar jobban élni?

2018. ápr. 11. 17:49
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Jaj, köszi, hogy elmeséled nekünk mindezt. :D Mert más nem lehet hasonlóan jó anyagi helyzetben...

Ha ilyen igényeid vannak és ilyen jól állsz, akkor igazán nem a másiktól kéne elvárni, hogy kinyalja a hátsódat és pénzeljen.

És akkor nem kell "visszaszokni az átlagos élethez".

Bár, megint nem értem, hogy miért is kéne visszaszokni, ha te pasi nélkül is olyan jólétben élsz.

2018. ápr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ülj le, egyes. Ha neked a pénz számít, akkor a szereteted is olyan őszinte. Hozzászoktál a jóhóz? A punc1don kívűl Te is beletettél valamit a kapcsolatba anyagilag és emberileg? Ne más pénzével tervezz, meg ne azt akard beosztani, hanem a sajátoddal és a sajátodat. Ellenkező esetben nevezzük nevén a dolgot: Qrva leszel; semmi különbség.
2018. ápr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Volt anno 1-2 pasim, akik "kőgazdagok" voltak. Aztán megismertem a párom, aki negyed annyit keresett akkor, nem volt semmije (nekem sem sok) amikor összeköltöztünk. Szép lassan, együtt építettünk fel mindent. Nekem nem okozott gondot, hogy a nívósabb étterem helyett "csak" 1 pizzára futja és az sem okozott gondot, hogy volt amikor kimaradt a nyaralás. Bőven kárpótolt az, hogy van mellettem valaki akit szeretek, és aki mindenben mellettem áll. Azóta már felépítettünk egy jól menő vállalkozást és nem a nulláról, hanem a mínuszból...nem okoz gondot a nyaralás és semmi más sem. Nekem megérte feladni a gazdag pasimat egy olyasvalakiért, akivel le fogom élni az életem.


És mondom: mindent meg lehet szokni, ha szereted és tiszteled a másikat annyira, hogy kitartasz mellette bármi van. Saját bőrömön tapasztaltam, hogy nem minden a pénz meg a jó autó és a luxusnyaralás...de nem vagyunk egyformák.

2018. ápr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
A külsődön, felszínességeden és a pénzéhségeden kívül mást is felt tudsz mutatni esetleg, ami miatt egy normális férfinak felkeltheted az érdeklődését? Gondolom nem, úgyhogy inkább azon dolgozz, mert ez így elég szánalmas.
2018. ápr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jajj de sajnállak :'(
2018. ápr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!