Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Ha teherbe esnél valakitől, akivel kölcsönösen szerelmesek vagytok, de úgy gondolod, az életedbe nem fér bele most egy gyerek, mit választanál?

1. Elveteted a gyereket, tudva azt, hogy ha szeret a párod melletted marad, megoldjátok együtt, és majd ha aktuális lesz, tervezitek és majd úgy lesztek egy család.

2. Megtartod, lesz ami lesz, ha elhagy, ha nem, te felneveled azt a gyereket.



2018. ápr. 11. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
2.
2018. ápr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy miért nem férne bele most, na meg hogy a párommak is kellene-e a gyerek. Azért a mai világban nem olyan egyszerű felnevelni egy gyereket, mint ahogy sokan gondolják. Rengeteg pénz, türelem kell hozzá, és a segítség sem árt.
2018. ápr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2
2018. ápr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Helyzettől függ, és hogy miért nem "férne bele". Ha most, ebben a percben terhes lennék, akkor nem járna a GYED (médiában dolgozom, nekem igényelni kell, hogy vonják a járulékot, és mivel nincs tervben gyerek, nem is járna semmi... mintha minimálbéren lennék kb), plusz pici albérletben élünk, nincs pénzünk saját lakásra, hónapról hónapra élünk.

Ennek ellenére megtartanám, tehát 2., mert tudom, hogy nem hagyna el a párom, és amúgy korban vagyunk (28-33), tehát ha nem lennének a mindennapi küszködések, anyagi gondok, akkor jöhetne a gyerek. És "csak ezért" nem vetetném el. (Plusz párom totálisan abortusz ellenes, tehát ha az elsőt választanám, akkor nálunk fix lenne a kapcsolat vége, ha nem is rögtön, de nem tudná elfogadni.)


Ha más indokaim lennének, túl fiatal lennék, szülők nyakán élnék, nem is éltünk volna együtt egyáltalán, karriert csinálnék, szóval lenne olyan indokom, ami miatt semmiképp-egyáltalánnem férne bele a gyerek, akkor az elsőt választanám - persze nyilván a párommal együtt döntve, mert a gyereknek apja is van.

2018. ápr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megvitatnám a párommal, de valószínűleg az elsőt. Fiatalok vagyunk (20-as évek eleje), szülőkkel élünk, egyetemisták vagyunk még és ráadásul távkapcsolatban is egyelőre. Nem tudnánk közösen felnevelni egy gyereket még.
2018. ápr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Skaiiripa ***** válasza:
2
2018. ápr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet le leszek pontozva de az elsőt. Bár azt hozzá kell tennem hogy nyilván attól is függ mi az ami nem fér bele.

Más a most éppen nincs kedvem gyereket vállalni vagy pl annyira le vagyok égve hogy magamat is alig tudom eltartani. Nyilván ha az első szituációról lenne szó akkor a másodikat. De szerintem felesleges nyomorba gyereket vállalni.

Aztán meg vállalja az illető , kiír ide egy kérdést hogy van egy gyereke aki kicsi és a párja elhagyta ezért is ezért, stb.

Arra meg jönnek a kommentek hogy minek vállalt ilyen embernek gyereket.

2018. ápr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
minden tiszteletem a kettessel válaszolóké
2018. ápr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
2, de most már elmúltam 25, van megélhetésem, stb. Ha néhány évvel korábban jött volna a kérdés, nem biztos, hogy ugyanez lett volna a válaszom.
2018. ápr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!