Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről az esetről?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Nektek hogy esne, ha a párotok minden évben pl. 1 hónapra kimenne külföldre nyaralni egyedül vagy éppen barátaival és egy kicsit sem akar hamarabb hazajönni, hogy találkozzatok suli előtt. :(

Arra nincs lehetőséged, hogy vele menj vagy éppen "nem megengedett".

Egy 2 és fél éves kapcsolatról van szó.

22L



2018. ápr. 12. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem hogy rosszúl esik. 1hónapra megy ki, a nyári szünet 2,5hónap.

Viszont ha a párod îrna ki egy kérdést, biztos mindenki azt mondaná ,hogy menjen éljen amìg lehet. Szerinted jól viselkedik ki??

2018. ápr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ez már megismerkedésetek előtt is így volt, akkor azt gondolom, nem azért nem visz magával, mert nem akar látni, egyszerűen kialakult egy ilyen szokásuk. Mondjuk, az egy hónap nyaralás külföldön igencsak luxusnak tűnik, de ez már az ő dolga.


Abban az esetben esne rosszul, ha velem egyáltalán nem akarna együtt nyaralni kettesben. Mert ha csak ez teszi ki a nyarát, akkor valóban rosszul eshet. De ha emellett rád is szán legalább ennyi időt, akkor szerintem ez nem olyan óriási gond.


Egyébként a barátai sem viszik a nyaralásra a barátnőjüket vagy csak te nem mész?


És még egy fontos kérdés! Ő akarná, hogy vele menj és csak te nem tudod megoldani vagy fel sem ajánlotta? Mert ez sem mindegy szerintem!


37/N

2018. ápr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Hiányozna de neki is kell a kikapcsolódás. Nem vagytok össze nőve.
2018. ápr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a párom lenne sokáig.
2018. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 hónap azért mégsem olyan kis idő. Én azt gondolom,hogy hiába "nem vagyunk összenőve" mégis ha neki ennyi ideig nem hiányzom az nem utal semmi jóra. A párommal 2 eve vagyunk együtt. Ő is megy nyaralni a Balatonra (igaz csak 5 napot) a barátaival,de az volt az első kérdése hozzám,hogy nem e mennék velük.
2018. ápr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi ezzel a baj? Én is ezt csinálom. Az év 12 hónapból áll, nekem is kell a lazulás. Persze ilyenkor mindet szabad, ki kell élni magát az embernek. Engem ezt tölt fel, szerintem a barátodat is. Én pl. ez idő alatt több lánnyal is "kavarok", de tudom hogy ez nem komoly, mondhatni a másik életem, ami a 10 hónap levezetése. Ja, jelenleg is boldog kapcsolatban élek már 6 éve, és nem csinálunk ebből nagy ügyet. Tudom, sokan ezt nem értik, de valójában nem is érdekelt sosem.
2018. ápr. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!