Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az a legtöbb nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az a legtöbb nő baja, hogy nem tud apát választani?

Figyelt kérdés

Bővebben:

Ismeretes az állapot amikor az ember lányának viszket az a bizonyos. Olyankor jön a nagy szerelem, akinek így helyes, úgy izmos, tök jó arc, aranyos... szóval ideig óráig el lehet vele henteregni, szórakozni. Még esetleg párkapcsolatra is alkalmas.

De! Amikor az ember már ott tart, hogy családalapítás ahhoz már kevés amit a férfi nyújt. Sok nő csak a puszta reményre alapozza (elvégre aki nem mer nem nyer) a jövőjét, és szándékosan félresöpri az intő jeleket, vagy úgy gondolja majd egy gyerek szorosabbra fűzi a szálakat, megkomolyodik...stb.


Ahelyett, hogy belátnánk vannak férfiak akik alkalmatlanok apának. Hetyegni lehet velük és még baba nélküli kapcsolatban is elvannak, de azt kifújt. Ennél több talent kell egy családhoz különben feladja az első bajra.

Ha a nők sokkal felelősebben választanának apajelöltet, ahol inkább nyom a latba a zord tények, és kevésbé, hogy ki után lüktet a ... akkor kevesebb lenne a csonka család, elvált/kidobott anyuka?


2018. ápr. 14. 14:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%

Nem szokásom hetyegni... Olyanokkal jöttem össze, akivel el tudtam volna képzelni a családot is. Az más dolog, ha otthagytak...

Férjet és apát pedig nem spermadonor alapján fogok választani, hanem akibe szerelmes vagyok!

2018. ápr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Tehát egy férfi vagy helyes, izmos vagy jó apa?
2018. ápr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem.

A legtöbb nőnek az a baja, hogy gyereket szülni oltári hazárdjáték két ember (A saját és a gyerek) életével.

Ugyanis 10 férfiból 9 nem alkalmas apának vagy férjnek, de sok esetben csak évekkel később derül ki. És olyankor apuci otthagyja a családot a sz.arban, mert neki épp lüktet a...

Viszont 10 nőből 9 szeretne gyereket. Úgyhogy szinte biztos, hogy belenyúl a tutiba.

2018. ápr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Akivel a nuni miatt jártam össze azzal nem vállaltam gyereket, de arra jó volt.


Akivel gyereket vállaltam, az is csak addig volt normális, amíg rá nem jött a bathatnék, én meg épp a szoptatás kakis pelus háztartás háromszögben a fszba kívántam az egészet, és max a cirkusz volt, ha egy erotikusnak szánt masszírozás közben szó szerint beájultam. Persze a segítség az elmaradt a részéről. És valóban egyszerűbb amikor nem problémás a nő, nincs leterhelve. A férfiak zöme beleugrik önként a baba dologba, de az első alkalommal amikor nem cuki és rózsaszín csak, úgy lépnek le mint ha nem is léteztek volna. Vagy ha nem lép le, csak kínlódás az élet mindenkinek. Ennyi.

2018. ápr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Először is: fantasztikus, hogy a férfi hibájáért és gerinctelenségéért is a nőt okolod. Ezért rögtön kapsz is 35 GYK pontot (gyűjtsd őket, hogy később beválthasd ajándékokra!)

Aztán meg: azt ti csak hiszitek, hogy a hozzátok hasonlóak alkalmasak szülőknek. A töketlen, határozatlan is ugyanúgy bepánikol egy hirtelen jött terhesség miatt, és élmezőnyben jártok a nők cserbenhagyásában. Persze, majd azok fognak helytállni, akik napokig dilemmáznak még azon is, hogy egyáltalán merjenek-e köszönni egy nőnek.

Végül: remélem ezt a logikát érvényesnek tartod akkor is, amikor egy férfival csesz ki egy nő. Pl amikor olvasol itt egy olyan kérdést, hogy "oá oá minden nő csalfa k...va miértvanez" akkor magadban azért megjegyzed, hogy "hát igen, az a ti bajotok, hogy álló farkú ösztönlényekként a külsőre mentek... tipikus..."

2018. ápr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
80%
Megsúgom neked, azt se lehet tudni előre, hogy egy anya milyen lesz. Hány nő van, aki évekig próbálkozik, aztán amikor meglesz a gyerek teljesen kikészül és az apa állja a sarat.
2018. ápr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!