Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme a nőt választani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a nőt választani a barátság helyett?

Figyelt kérdés
Már egy éve annak, hogy megszabadultam a lánybarátaimtól, mert a szerelmemet választottam helyettük. Akkor még szerelemnek éreztem ezt az egészet legalábbis. De most arra jutottam, hogy hiányoznak, és akármekkora féregnek is fognak tartani, visszaakarom kapni őket. Lehet, hogy ráfog menni a kapcsolatom a barátnőmmel...de megéri egyáltalán együtt maradni vele? Vagy már túl késő jót tenni? Soha többé nem leszek papucs!

2016. szept. 15. 08:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Normális ember nem választ. Egy normális kapcsolat mellett marad hely a barátoknak is.

Ha pedig valaki választás elé állít, akkor azt kell választani, aki nem állított választás elé.

2016. szept. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
A barátságok mindig tartósabbak. A szerelmek jönnek-mennek.
2016. szept. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy aprócska baj van.

A barátság nem olyasmi, amit ha épp van valakid, akkor kidobhatsz, majd amikor épp szükséged van rá, akkor újra elővehetsz.

2016. szept. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Ha normális a barátnő, akkor nem kell választanod.

Ha normálisak a barátok, akkor nem hagyják, hogy válassz.

Ha felmerül benned, hogy otthagyod, akkor hagyd ott!

Ha vissza akarod kapni őket, ébredj fel! Nem játszótéren felejtett játékok, hanem emberek. Speciel én nem bíznék meg benned soha többé.

2016. szept. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg milyen kozeli barataid azok a lanyok. Az en exemnek is sok lanybaratja volt. Aztan kiderult, hogy mar mindegyikkel lefekudt, de "baratok" maradtak. Miutan egyik masiktol olyan uzeneteket kapott hogy hianyzik a farka meg ilyenek, kozoltem hogy vagy a lany "baratok" vagy en.
2016. szept. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az éremnek két oldala van. Kíváncsi lennék, hogy a barátnőd miért állított választás elé. Mert ez nem mindegy.


Akárhogyis, szakítsatok. A volt havernőidet meg felejtsd el, ahogy írták nem játékszerek. Ha meg azért szakítottad meg velük a kapcsolatot, mert olyanokat írtak, ami jogosan sértette a barátnőd, akkor szerezd őket vissza, mert megérdemlitek egymást.

2016. szept. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ebben az esetben szerintem nincs értelme a nőt választani. elvégre eltilt a barátaidtól, és már nem is vagy úgy oda érte. választás elé állítani a másikat elég suttyó dolog, már ezért szakítást érdemelne egyébként.

egyébként én a páromat választanám, ő a legjobb barátom is. de ha választás elé állítana, biztosan kiröhögném.

2016. szept. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem te még nem tudod mit akarsz v kit akarsz. Majd ha felnőtt férfi leszel rájössz, hogy a szerelem v a barátság nem kósza érzelmek. Nem kell, hogy egymást kizárják. Nálad a barátság szerintem inkább csak flört volt, a szerelem pedig kéjvágy, ami idővel halványult a barátnőd iránt.


Menj vissza a régi csajokhoz, oda vagy való!!!

2016. szept. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon helyzetfüggő.


Miért választottad a párodat, és hagytad el a barátaidat? A párod választás elé állított? Vagy te döntöttél úgy, hogy nem kellenek?


Vagy valami úton módon kiderült, hogy mégse olyan jó barátok?

2016. szept. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az egyik ilyen barátom már 13 éve a barátom. Hozzákell tennem, hogy együtt voltunk, de...se csók, se semmi nem volt, ez csak egy gyerekszerelem volt, általános iskolás alsósként. Viszont barátság volt köztünk, és ebből fakadóan néha találkoztunk, néha egymásnál aludtunk, de ilyenkor sem történt semmi. És voltak beceneveink, amiket egymásnak adtunk jóval azelőtt, hogy járni kezdtem a barátnőmmel. Amikor párhónaposak voltunk, kiakadt a becenév dolgon, és már ellehetetlenítette a barátságunkat, ahogy tudta. Nagyon féltékeny típus. Ráadásul sokat veszekedünk, öngyilkosságra is hajlamos lenne, ha szóba kerül a szakítás. Remélem sohasem látjátok azt, amit én olyankor élek meg :(
2016. szept. 15. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!