Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a hibás, van egyálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hibás, van egyáltalan hibás és ha igen akkor meg kéne szakítanom a kontaktot?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban élek, ami jól működik szeretem a párom. Igaz volt egy úgymond kikacsintása de semmi fizikai, és jellemezhetjük egy alkalomnak nem szerelmi viszony, bonyolult de a lényeg, hogy nem klasszikus értelemben vett megcsalás. Túl léptem rajta nagy nehezen. Hatalmas szerelem volt, még mindig nagyon szeretem de nyilván ez hagyott nyomokat. Ettől eltekintve mindent magában hordoz amit valaha is szerettem volna. Minden téren.

Másrészt évek óta tartom a kapcsolatot egy férfival, sosem találkoztunk. Sokat beszélgettünk ilyen-olyan témákról. Volt olyan időszak amikor nem volt senkim és próbáltam nyitni felé, elég híján vagyok a szociális kézségeknek gondolom emiatt nem is vette a lapot. Azóta is sokat beszélgetünk. Vannak kihagyások is, nekem mindig is hogy is fogalmazzak....több mint szimpatikus volt de a csődbe ment próbálkozásom után úgy voltam vele, hogy szeretek beszélni vele, beérem ennyivel. Mostanában nagyon sokat jár a fejemben, MINDEN értelemben. Nem szeretném felrúgni, megsebezni a kapcsolatom de borzalmas ez az érzés.

Jó az önismeretem, erősnek tartom magam, kiállok az elhatározásaim mellett.


Meg kéne szakítanom vele a kapcsolatot mert előbb-utóbb valami lesz ebből vagy csak fantázia és egyáltalán semmi gond ezzel. Bár technikailag a valós alapú fantázia sem fér bele egy kapcsolatba de valahol ez azért mégis más.


Ki mit tenne a helyemben?


A h.lye ribizli vagy kommentekkel ne fáradjatok majd felmondom diktafonra. A segítő, konstruktív válaszokat előre is köszönöm!


2018. ápr. 15. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Erre a kérdesre nincs válasz
2018. ápr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Nyilván te vagy a hibás, mert te kergetsz ábrándképet és te tartod a kapcsolatot, jollehet tudod közben, hogy többet akarsz. A pároddal sem vagy őszinte. Megcsalod érzelmileg, még ha nem is fizikailag. Nem tudom, hogy ennek mégis mi értelme van.
2018. ápr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem, ha MINDEN értelemben sokat jár ez a férfi a fejedben, akkor azért mégsem olyan jól működő párkapcsolatban élsz, bár gondolom függ attól is, hogy mennyi ideje vagytok együtt.

A párod általi megcsalás részt miért említetted? Azért, hogy magadat nyugtasd, hogy most neked is jogod van ezekhez a gondolatokhoz?:)

2018. ápr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
59%-os: Te vagy nagyon buta bmeg...........
2018. ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

81%-os:


Te meg stréber vagy. :-)

2018. ápr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam az esetet pusztan csak a kapcsolat körülírása végett. Meglehet, hogy én értékeltem alul ennek a dolognak a súlyát. Ebben az esetben igazatok van. Nyilvanvaló a helyes döntés.
2018. ápr. 15. 11:42
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

" Igaz volt egy úgymond kikacsintása de semmi fizikai (...) Túl léptem rajta nagy nehezen."


"Másrészt évek óta tartom a kapcsolatot egy férfival (...) Mostanában nagyon sokat jár a fejemben, MINDEN értelemben."


Ja, hogy a másik féltől elvártad, hogy szakítsa meg a kapcsolatot azzal, aki felé volt egy "kikacsintása", de te ugyanilyen helyzetben még vacillálgatsz meg hezitálsz? Ez kettős mérce, nem is kicsit. Ha a párodtól elvártad, hogy ne legyenek ilyen kikacsintgatásai, akkor neked se legyenek. Ez így lenne fair.

2018. ápr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

9#

Igazad van, teljesen és ezt is fogom tenni. Köszönöm a tanácsot!

2018. ápr. 15. 12:08
 9/10 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még vélemények
2018. ápr. 15. 18:52
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a mostani dolgot csak a tehetlenség tartja össze, ki tudja meddig.

Én azt látom teljesen a máaik pasi felé húzol... ne fogd vissza magad

2018. ápr. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!