Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyi női "hülyeség" még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi női "hülyeség" még belefér? Egyáltalán én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Kicsit felpiszkáltam a barátomat és nem vette a lapot egyáltalán. Azt mondta hogy jó lenne ha átmennék hozzá és mondtam hogy nem szeretnék a sötét buszpályaudvaron egyedül csatangolni. Azt hittem hogy felajánlja hogy legalább kijön elém, ne háztól házig egyedül menjek, de azt mondta hogy akkor menjek át nappal. Én meg bevágtam a durcát és azt mondtam hogy inkább nem. Elég hűvősen váltunk el.

Most nem tudom hogy helyesen tettem-e hogy egy bocsi-t utána küldtem sms-ben.

Én várok túl sokat vagy ő túl érzéketlen? Nekem jól esett volna ha azt mondja hogy naná hogy kijön elém, nehogy elraboljanak vagy valami... :S


2013. okt. 28. 20:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy nagy bikát szedtél össze, akiben 'ekkora' lovagiasság található.És még bocsánatot kértél túőle?:xD Te nem vagy magadnál:D
2013. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ő túl érzéketlen
2013. okt. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy hisztis libának minősülök, de egyetértek a nézeteiddel. *-*
2013. okt. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
24%

Most őszintén.

Nem lett volna egyszerűbb azt mondani neki, hogy "figyelj már te, nem jönnél ki elém mert tudod egyedül a sötétben nagyon félek, tudod annyi rossz dolog történik mostanság hallani az újságokban, hírekben"


de te mit csinálsz, jössz a hülye női taktikáddal, habizti most megmutatom neki.....pffffffffff SZÁNALMASAK VAGYTOK B+!!!!!!

2013. okt. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
56%

Egyetértek az előzővel! Ha nem kommunikálsz egyértelműen, akkor ne várd, hogy megértsék! Lehet, hogy érzéketlen, de a pasik 99%-a nem ért, csak az egyenes beszédből.

Hisztizni meg emiatt totál felesleges volt! Ő arra válaszolt, amit mondtál.

-nem akarok sötétben menni

-gyere nappal


Szerintem ez arra válasz, amit mondtál! Ha azt mondtad volna, hogy szeretnéd, ha kimenne eléd, akkor arra válaszolt volna!

2013. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Jajj...
2013. okt. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Be ne dőlj a 4+5 nek:DD


Egy valódi férfinek sosem kell szólni, ő maga megy ki eléd, és óv és védelmez téged:)

2013. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Akkor miért van az hogy más pasinál alap a lovagiasság (hogy az első válaszoló szavaival éljek)? Akkora ész nem kell ahhoz hogy gondoskodjak annak a biztonságáról akit szeretek.

Kezdem megbánni hogy bocsánatot kértem :S

2013. okt. 28. 21:00
 9/19 anonim ***** válasza:
Jah, és figyel rád, tőrődik veled.
2013. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
52%-os igen, én is így képzeltem el az elején :) Ismerek olyat is aki ilyen :)
2013. okt. 28. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!