Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan kezelnétek ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezelnétek ezt az ex problémát?

Figyelt kérdés
Nos, mivel én elég heves vérmérsékletű vagyok, ezért gondoltam megpróbálok lenyugodni,és ki kérni a véleményeteket. A helyzet az, hogy a barátnőmnek volt egy 3 éves kapcsolata, amivel persze nincs gond, nekem is volt. Pár hete a srác próbálta őt keresni olyan zenét küldött neki ami az újra kezdésről szól, alapból nem volt a barátnőmnek ismerőse, mert nem váltak el túl szépen, de ezután le is tiltotta ( nem én kértem ). Őszinte volt velem, utána telón is kereste ott sem reagált neki, ezeket mind elmondta. Majd kb 1 hete rákérdeztem kíváncsiságból, hogy azóta zaklatta-e, azt mondta nem. ma meg megláttam hogy ismerőse lett megint, úgy hogy amúgy le volt tiltva, tehát azt feloldotta valamiért..te hogyan reagálnátok, mert nekem kissé az jön le, hogy csinált egy jó nagy segget a szájából és ez eléggé bosszant...vélemények? köszönöm

2018. ápr. 15. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
En a nem venném komolyan ezt a csajt. Mást keresnék, aki lezárta az exével.
2018. ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
jaj ba----meg ennyi legyen a legnagyobb problémád. menj el agresszió kezelési terápiára, mert ez nem normális.
2018. ápr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Nah.

En ezert nem jovok ossze olyan lannyal aki tartja a kapcsolatot az exevel.

Sosem volt ilyen gondom!

Miert?

Mert nem jovok ossze olyan lannyal aki tarja a kapcsolatot az exevel. ;)

2018. ápr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Milyen agresszió kezelési probléma te primitív? :D Szimplán csak szeretnék higgadt, megfontolt döntést hozni, vagy már ez is baj ezen a szaros oldalon, ha valaki intelligensen akar lekommunikálni egy vitát? szánalmas vagy..
2018. ápr. 15. 16:08
 5/8 anonim ***** válasza:
33%

Na én meg az ilyen férfiaktól menekülnék.


Mi a fenéért kell egyáltalán mindenről tudnod? A nődet sem értem(????) én nem éreznék késztetést hogy minden apróságot közöljek a másikkal. Ha az exem lenne vagy ha egy idegen tökmindegy akkor is, nem értem miért kell tudnod arról,hogy facebookon kit tiltott le ki mit írt neki mit küldött neki az exe. Oké értem a barátnőd mondta el. De akkor is...számomra ijesztő,hogy párok kb még azt is elmondják,hogy képzeld kicsim ma reggel sárgás kakiltam, most írtam egy üzenetet anyámnam, az exem küldött egy üzit, a kutya az ágyra pisilt ma reggel, bent ragadf a fogamban a kaja maradék,nem húztam le a wc-t magam után, elmegyek itthonról, (mert amúgy vak a párod és nem venné észre hogy elmész hazulról) ide és ide megyek itt és itt ennyi időt leszek. S

Esetleg pórázt nem akarsz venni neki?


Meg miért kell ennyin idegeskedni. Ez a baj. Hogy máris többet képzelsz bele. Gyanakodsz. Közben lehet tényleg csak annyi történt hogy ismerősök lettek fbon. Puff! Ez tragédia! Csak mert az exe? Na és? Olyan undorítóak az emberek. Kb mindenkit vetély társnak látnak, birtoklók és kombinálnak.


Ha én megtudnám,hogy a barátom ilyen, és ezért gyanakszik akkor fognám magam aztán hello!


Te nem bízol a párodban és még féltékeny is vagy.


Gratulálok!

2018. ápr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Kedves szerencsetlen kerdezo. A legjobb helyre jottel kerdest kiirni. Itt mindenki Szuz Maria, Jezus Krisztus, Angela Merkel, Zold parti, allatvedok, es a fenybol nyerik az energiat. A hulye is latja hogy a csajod atb**a a fejed.

Szerintem vallts egy fokozattal feljebb.

Szakits es keres olyan lanyt aki nem apol semilyen kalcsolatot a volt pasijaval. Hidd el nekem, soha semmi jo nem szarmazik abbol ha valaki irogat, beszelget az exevel.

3-as voltam.

2018. ápr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%
Normális,intelligens felnőtt emberek tudnak baráti viszonyt ápolni az ex-szel.De itt az első 3 szavam nem érvényes.
2018. ápr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem hazudott neked, feloldotta a tiltást, és nem számolt be róla.

Kérdezd meg, hogy erre mi motiválta, lehiggadt a csúnya szakítás után, vagy meghatotta a zene, vagy egyáltalán, hogy látja ő a TI KETTŐTÖK jövőjét?

2018. ápr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!