Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Impotencia zavar párkapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Impotencia zavar párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nők! Volt már olyan párotok, aki az ágyban néha csődöt mondott? Nehezebben állt fel vagy az aktus során lelankadt és vége volt a dolognak? Ha igen ez az idők folyamán rosszabodott?
2018. ápr. 15. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már kezdetekben ilyen volt,abból nem lett kapcsolat.Kapcsolataimban meg nem fordult elő,max. több alkohol vagy feszültség miatt ritkán.
2018. ápr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nehezen állt fel neki, de találtam egy másik pasit, akivel sokkal könnyebb a szex. Most nem tudom, hogy javult e a helyzet neki. 25/N
2018. ápr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan sült el. Engem nem zavart mert tudtam átmeneti lehet a baj, mivel előtte ezzel nem volt gond és sok stressz érte őt akkoriban, de az ő egoját annyira sértette, hogy még én lettem dobva. :D Tanulság: mindent meg kell beszélni. Ha nem idős a párod, akkor sok esetben az életmóddal van probléma.
2018. ápr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, néhány éve a legutóbbi kapcsolatomban a férfinek hasonló problémája volt. Elég kiábrándító. Beszéltünk róla, és sajnos az volt a baj, hogy én szeretkezni akartam, ő meg csak szexelni tudott (ridegen, kizárólag a testi kielégülést célozva, semmi romantika),mert évekig szexkapcsolatokat tartott fenn. Az én érzelmeim, és hogy testtel és lélekkel szeretkezem, lelohasztották aktus közben. Szét is mentünk, én nem egy gépet szeretnék az ágyamban tudni.
2018. ápr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ien, exemmel többek között ezért szakítottam.


10/9 nem állt fel, lelankadt, másfél órát szenvedtem, mire talán! elsült.

Ezerszer kértem, hgoy menjen orvoshoz vele - akár pszichológus, akár egyéb szaki -, de nem, neki "nincs baja".


Jó, én meg beleuntam a szar szexuális életünkbe, a hárításába, és kidobtam.

2018. ápr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!