Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszavárjátok még a szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszavárjátok még a szerelmeteket? És ha igen mióta tart?

Figyelt kérdés
És mi tartja bennetek a reményt?
2010. jún. 12. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én visszavártam tegnapig...1,5év után elakartam mondani neki h szeretem,de összejött egy lánnyal...már nem várom vissza...elfelejtem valahogy=(nem érdemes várni...
2010. jún. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem szabad visszavárni a reménytelen szerelmeket. Jobban jársz ha újra ismerkedsz. Majd az új elfeledteti a régit.
2010. jún. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla. Szeretem.
2010. jún. 12. 18:53
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen. :(


(Nem ide tartozik, de... Miért szakított veled? Vagy te szakítottál vele? Te F vagy L és hány éves vagy?)

2010. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

én vártam már vissza, de amikor vissza akart jönni már nekem nem kellett ! Nem hiszek a felmelegített kapcsolatokban, soha nem lesz a régi !

Ismerkedj, szórakozz, a legfontosabb ne zárkózz magadba, fájni fog egy darabig, mindenki máshogy teszi túl magát rajta, de sztem felesleges várni rá !

2010. jún. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy tudom, hogy hülyeség. És azt is, hogy nem leszünk újra együtt. Mégis minden nap azt várom, mikor gondolja meg magát. Akkor is, ha tudom, felesleges.
2010. jún. 12. 19:56
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezö!


Nem fejtenéd ki bövebben, miért is várod vissza és egyáltalán miért mentetek szét?!

2010. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ugyan, azzal nem érnék el semmit. Segítene? Mert szerintem nem.

Csak arra voltam kíváncsi, hogy más is jár-e ebben a cipőben. Hogy nem csak én vagyok ennyire szerencsétlen.

2010. jún. 12. 20:11
 9/12 anonim ***** válasza:

Nyugi más is jár egyanebben a cipőben. Én is...

2 hónapja szakított velem a pasim. A reményt az tartja bennem hogy csak a távolság miatt szakított meg mert nem tudtunk eleget találkozni. Ez sztem idővel áthidalható, igyekszem is dolgozni rajta. Amúgy meg ami legjobban tartja bennem a lelket az a vonzás törvénye, eddig is segített, szereztem már vissza így pasit, tudom hogy most is sikerülni fog csak hinnem kell benne.

2010. jún. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: Hogy is kell ezzel a vonzás törvényével visszahódítani az ex-et? Írnál kicsit bővebben? Hátha a kérdezőnek is segítesz vele! :)
2010. jún. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!