Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek is előfordul ilyen ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is előfordul ilyen ha a párotokkal csókoloztok?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátom "szakállát" ami nem olyan nagy,de dús és nagyobb a borostánál. Amikor hosszabb akkor meglepően kevésbé zavaró ha csókolozunk. De amikor borostás akkor nagyon sűrűn KARCOLJA a számat,arcomat. Jelenleg is tiszta vörös a szám körül és később ott marad egy két piros 'seb' ami pár napig még látszik.


Nagyon vonzó a párom így. És nem akarom,hogy csupasz legyen az arca. Ő sem szereti úgy. De nekem már nagyon kellemetlen ez.


Csak annyi lenne a kérdésem,hogy ez másnál is előfordul? Mit lehet az ellen tenni hogy ne dőrzsölje ki az arcomat a számat a borostája?


Amúgy amikor orálozunk és kinyal akkor meg egyáltalán nem zavar. Néha érzem,hogy bők,de inkább felizgat. Mert férfiasnak tartom az arc szőrzetét és akkor nem irritálja úgy a bőrömet.


L


2018. ápr. 16. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Legalább nem kell rúzst használnod!:)
2018. ápr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Mindenkinek ilyen: ha hosszabb a borosta, már nem szúr. Hajvágóval vagy szakállnyíróval érdemes vágni.
2018. ápr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Igen, nálam is így van, és igen, én párom is hajnyíróval vágja, ő 1 mm-essel, és így soha nincs igazi szúrós borostája. :)


20L

2018. ápr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Tegyél neugranormon piros-t a sebeidre, esetleg Bepanthnet, hamarabb eltűnik. Vagy kend be a barátod szakállára jojobaolajos hajpakolást, hogy lágy legyen.
2018. ápr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ajkakon nincs borostás, azokat csókolgasd. Nyírja 5 milisre, az nem bök már, de még rövid.

31/f

2018. ápr. 17. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megszokod.


Nekem első pár alkalommal exnél csupa vörös lett a szám, aztán hozzászoktam.

2018. ápr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!