Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jöhet ocsárolás, beszólás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöhet ocsárolás, beszólás minden, de olyan válaszolat várok aki tényleg jót tud mondani! Mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

10 év házasság gyönyörü gyerekek:)

Minden idilli,aztán a férjem félrelép,bár ezt megelőzi másfél év random hazudozás.

Én bosszút forralok de nem tudom megtenni azt hogy megcsaljam,igy vívodok mivel tudom visszaadni azt a rengeteg fájdalmat amit okozott nekem.

Semmivel!/ezt utólag már beláttam/

Mivel a gondolatokat tettekel váltottam fel a korábban emlegetett bosszúban,megismerkedtem egy társkereső oldalon persze én nem tudtam azt csinálni amit a férjem elmondtam mi a helyzet,elváltunk.

Új élet bár az anyagiak igencsak megkeseritették a napjaimat.

Az exférjem /akkor már/ nem került ki a képből ,egy évig lihegett a nyakamba.

Az új kapcsolat kisiklott leginkább az exek miatt,ez nála is de leginkább nálam volt probléma,mellette távkapcsolat volt ezt nehezen birtam.

Rettentő viharos kapcsolat volt.

Az exférjem révbe ért vagy mégsem?

Úgy döntöttük félreteszünk mindent újra kezdjük,minden jó volt köztünk.

Vele is eljött a távkapcsolat sajnos muszájból.

A legborzasztóbb hogy ismét felkeresett a férjem utána kapcsolat is,ő az aki megbabonáz,elbüvől,nem tudok másra gondolni csak rá.

Ez nem fair dolog de egyszerüen nem tudom mit tegyek?

Igen az exférjemre rá vagyok szorulva ezt rohadt kellemetlen kimondani de olyan szinten elrontottuk az életünket hogy egymás nélkül biztos az éhhalál,de valami nem jo.Valami hiányzik.

és mielőtt itélkezel kedves válaszoló igen probáltam vele megbeszélni,mára ráhagyom felesleges szavak,semmi nem fig változni.

Mellette ott az “uj” aki a bálvány az a férfi aki mellett nő vagyok,akihez vonzódom.


2018. ápr. 16. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Legalább egy épkézláb mondatot elrejthettél volna a szövegben. :)
2018. ápr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Idióta trollkérdés. :)
2018. ápr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Szokásos történet,egyikkel a pénzéért vagy mert saját exisztenciád nincs,B terved sose volt , egyedül életképtelen vagy,a "kertészfiúval" meg jó a dugás és izgalmas az újdonság. Gyerekek meg kallódnak ide oda . Tipikus történet.

Exférjeddel már soha nem lesz a régi a dolog,hiszen megcsalt és te is őt, a tüske ott marad mindkettőtökben,bizalom sose lesz ,szóval lépj le és menj dolgozni tartsd el magad ,vagy adj le az anyagi igényekből.

Esetleg ha alkalmasak vagytok rá ,megbeszélhettek egy nyitott kapcsolatot mindenki dug mással de azért együtt maradtok.

2018. ápr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Helloka te kis utolsó választ szépen adogató,3 helyen dolgozom most jelenleg is!!!

Nem fogok itt siránkozni hogy 7 napból 7-et megyek,soha nem tartott el senki életemben,addig nem dolgoztam amig gyermeket vártam.

A gyerekeimet meg ebbe ne vond bele,mert példaértéküen nevelem öket mindig is azon voltam hogy semmiben se szenvedjenek hiányt!

Ezt a kommentet csak a tisztán látás miatt irtam.

2018. ápr. 16. 20:54
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

"Igen az exférjemre rá vagyok szorulva ezt rohadt kellemetlen kimondani de olyan szinten elrontottuk az életünket hogy egymás nélkül biztos az éhhalál"

Én ezt így értelmeztem,de mivel egy nagy katyvasz az egész lehet ez is az..

2018. ápr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
“Segitő” válaszok nem jönnek igy mindegy .
2018. ápr. 16. 20:59
 7/10 anonim ***** válasza:

Én inkább egyedül maradnék, és fizesse a volt férj a gyerektartást, összejönnék azzal, akivel akarok, és elviselném a szerényebb anyagi körülményeket. De te tudod csak eldönteni, hiába írunk ide akármit. Ezt neked kell megoldanod, akárhogy is, de egy biztos, a volt férjeddel redukáld a kapcsolatod minimálisra, mert semmi értelme együtt lennetek, még ha pénznek jó is. Jól néz ki a szülőin, ha jön anyu,anyu pasija, apu, apu csaja(mert ki tudja, lehet neki is van).

Bocs ha bármit félreértelmeztem amúgy, elég kavarodásban írtad le.

2018. ápr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én ellene vagyok a nyitott kapcsolatnak akkor, ha amúgy minden működne. Nem látom értelmét.

De, ebben az esetben én meglépném. Egymásra vagytok szorulva anyagilag, de egyikőtök sem igazán hűséges, mert nincs már meg a szerelem, vonzalom vagy hasonlók. Esetleg ezt hozd fel neki. Így is lehettek boldogok, ha ez nektek belefér. Olyan, mintha két barát élne együtt, akik viszont nem bújnak össze egymással vagy ilyesmi. Lehet, hogy rendeződik a kapcsolat olyan szinten, hogy az normális és konfliktus mentes. Nem volt ilyenben részem, de ilyen esetben tudom csak elképzelni ezt a nyitott kapcsolat dolgot.

2018. ápr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Három helyen dolgozol 7 napból 7-et de még is a férjedre vagy szorulva anyagilag? No comment....nem vagy könnyű helyzetben de talán az lenne a legjobb ahogy más is írta. Nyitott kapcsolat.
2018. ápr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 iamaveryniceguy ***** válasza:

Ha egy valami biztos az életben, akkor az az, hogy neked nem való kapcsolat.


Mi az, hogy "mivel tudom visszaadni"? Gyerek vagy netalántán?

Amikor valaki olyat tesz, ami neked nem tetszik, akkor vagy megoldjuk a problémát és megbocsájtunk vagy pedig elengedjük az illetőt az életünkből. Nem gyerekes bosszút forralunk.


Mi az, hogy az exek beleszóltak az új kapcsolatodba? Ez hogy fordulhat elő olyanoknál, akik komolyan gondolják? Amennyiben pedig nem ez a helyzet, akkor miért vagytok kapcsolatban?


Mi a frász, hogy újra az ex férjeddel vagy együtt. Ami egyszer elromlott, az 99%-ban újra elromlik. Nem panaszkodni kell, hogy "rá vagyok szorulva...egymás nélkül biztos az éhhalál" (Feltenném a kérdést, hogy ha ilyen szarul álltok, akkor miért vállaltatok gyereket, de gondolom felesleges.)


Ez ellen tenni kell, nem pedig megalkudni. Ő fizet gyerektartást, te többet dolgozol.


Mondhatod, hogy ítélkezek és nekem biztos könnyű. Igen, sokkal könnyebb életem van, de ez sanszosan abból is adódik, hogy nem hoztam ekkora fostos döntéseket az elmúlt évek alatt, pedig szegény családból jöttem, amit sikerült átlagosra - átlag felettire feltornázni, mert akartam, nem pedig elfogadtam, hogy kaka a szitu.

2018. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!