Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvagyok keseredve mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvagyok keseredve mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok a barátommal (kisebb nagyobb szünetekkel) tiszta szívvel szeretem (és azt hiszem ő is engem). Együtt tervezzük a jövőt, sajnos nagyon megkellet küzdenünk a boldogságért, sok nehézséges vagyunk túl, de mindenki meglepetésre még mindig egymás mellet. Most viszont nem látom a kiutat. Új munkája van, nagyon "menő" munka ami elveszi minden idejét. Szinte már alig találkozunk, akkor is csak futólag az utcán és telefonon is csak "gyorsan mond mert most nem tudok beszélni"

Nem bírom ezt így, az utóbbi pár napban/héten azt pár alkalmat is végig vitáztuk. Próbálok megértő lenni, és szeretem őt, nagyon sok mindent néztem el neki, sokszor megyek alá, nagyon sokat engedek, mindent megteszek a béke kedvéért de most nagyon elvagyok keseredve. Minden fontosabb nálam, ha van is szabad ideje a munka mellett azt a családjával vagy haverjaival tölti. Nem tudom mit tegyek, mit mondjak neki, semmi sem hat.

Segítsetek nekem, adjatok tanácsot.

köszönöm


2010. jún. 12. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha csak azt hiszed, hogy szeret akkor az már nem jó jel és a többi sem amikert leírsz !

Ha igazán szeretne nem viselkedne így !

A családot még meg lehet érteni, de ha már a haverok is elsőbbséget élveznek nem vagy fontos neki !

Lehet a nagyon menő új munkájától leszált egy kicsit , sokan vannak ezzel így !

Ha végképp nem változik semmi és beszélni sem tudsz vele akkor sajnos lépnek kell !


23/L

2010. jún. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy elég megértő. Ha amikor a családjával, vagy a haverjaival van, és az zavarja ha éppen akkor te is ott vagy, akkor veled van a hiba. Szerintem nem véletlenül kerül. Talán megismert valakit a munkahelyén, akivel jobban kijön, mint veled, nem mondom hogy megcsalna, de bosszantja, hogy te miért nem vagy olyan kedves, megértő, miért nem tudod az akármit jobban szeretni, stb., mint az a másik csaj, akivel, ha te nem lennél, akár össze is jönne.
2010. jún. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van valami mondás, hogy ha szeretsz valakit, de ő menni akar, engedd el. Ha visszajön, tiéd, ha nem, soha nem volt az. Vagy valami ilyesmi... :) Szóval első lépésben mondd meg neki, h mit szeretnél, mi a gondod, beszéljétek meg nyugodtan, higgadtan. Ha nem változik nyugodtan rakd ki... Az első szabály értelmében ki fog derülni, hogy jelentett-e valamit az a két év. Tudja meg, milyen nélküled és döntsön.
2010. jún. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!