Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok egy lánnyal azért, mert tapasztalatlan és nem fekszik le veletek?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel (ő még szűz) kb. 2 hete voltunk együtt, amikor egy buliban kicsit sokat ittunk, utána felmentünk hozzá, és eleinte csak smároltunk, aztán levettem először a pólóját majd az összes ruháját (eleinte ő semmit nem vett le rólam, de nagyon illuminált volt ő is, szóval sztem nem is gondolkodott annyira...) Próbáltam ujjazni, de az első annyira fájt neki, hogy sikított, aztán amikor többször próbáltam, csomószor mondta, hogy fáj neki. Annyira fájt neki és annyira nem tudott ellazulni, hogy abbahagytuk inkább, ő nem vette már le a nadrágomat, pedig én kinyaltam. Nagyon tapasztalatlan. Mit gondoltok erről?

2018. ápr. 17. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Ilyen esetben nem, de ha már úgy néz ki a dolog, hogy együtt vagyunk és utasít és tol el akkor igen.
2018. ápr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem.
2018. ápr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Milyen érdekes, hogy a nemrég kiírt kérdésedben még lány voltál:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..

Ciki

2018. ápr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
Vagy te vagy nagyon béna, vagy a lánynak van valami testi vagy lelki gondja mert azért elég fúrcsa,hogy ennyire fájt neki az ujjazás. Írod, hogy nyaltad arra nedvesednie kellett volna, főleg piásan....ha meg nedves akkor be kell csúszni 1 ujjnak.
2018. ápr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha sikít ujjazás közben - jézusmária!!! - akkor talán qrva gyorsan abba kéne hagyni, nem?!
2018. ápr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

egy félrészeg, szűz lányt így kihasználni, nem okés.

úgy rúgnálak ki, mint húzat.

neki ez az 1. alkalom, megérdemelné, hogy ne részegen, hanem normál körülmények között történjen, és ha 1-et sikít, hagyd abba a benne való vájkálást.

2018. ápr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

Szűz és tudtad, hogy szűz. Mi a francra számítottál? Neki ez új és még sosem csinált ilyet, teljesen természetes módon félénkebb, nincsen tapasztalata (mégis honnan lenne????) és több időre van szüksége ahhoz, hogy ellazuljon és megszokja és élvezni tudja ezt az egészet. Az ember azt gondolná, hogy ez egy felnőtt ember számára egyértelmű, de akkor ezek szerint nem....


Szerintem eleve undorító dolog egy szűz lányt így kihasználni. Most komolyan? Ivott, te pedig úgy gondoltad, hogy kapsz az alkalmon és akkor gyorsan meg is dugod? Valamint fájt neki és te még erőltetted? Hát ne haragudj, de én egy ilyen eset után, már kidobtalak volna a francba...

2018. ápr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne válaszoljatok ennek a korcs emberi csírakezdeménynek.


Mocskos troll.

2018. ápr. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!