Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok, ha ennyire nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok, ha ennyire nem értenének egyet semmiben?

Figyelt kérdés
A barátommal teljesen mások a politikai és a vallási nézeteink is. Nemrég beszélgettünk és kiderült, ő teljesen másra szavaz, mint én, az egész politikai helyzetet máshogy látja, ha nem a barátom lenne simán leidiótáznám annyira hülye érveket mondott. Más az értékrendünk is. Az a baj, hogy nekem nincsenek is iránta erős érzelmeim csak az elején úgy gondoltam, ebből lehet valami, de nem vagyok szerelmes és szerintem ő se, mert van, hogy 2 napig nem is keressük egymást. Másrészt nem tudom mennyire tudna ez működni hosszú távon, ha ennyire nem értünk egyet semmiben.

2018. ápr. 6. 08:09
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Ja amúgy 21/L.
2018. ápr. 6. 08:09
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
A leírtak alapján te is tudod a választ, hogy mit kell tenned.
2018. ápr. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
65%

Pont leszarom a politikát meg a vallást. Persze minden vallásos akárkitől távol tartom magam, legyen keresztény,zsidó,arab. Nekem ne magyarázzon egyik se hogy mi a jó. Ezek a mai napig a középkorban élnek.

Mind a három vallás erőszakos és gyilkos.

A politikát hagyjuk. Az a hülyéknek van, az egész szarlament egy nagy színjáték, mindenki mindenkivel jóban van, a hülyéknek meg adják mennyire nagy ellensége a másiknak... aha, a választások meg arról szólnak hogy törvényesítve legyen újra hogy kirabolhassák az országot, mert az már előre el van döntve, ki nyer, nem te döntesz róla.


Összességében, nehogy már egy párkapcsolat ezekről szóljon...

2018. ápr. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igazából megválaszoltad magadnak a kérdést, csak megerősítésre vársz. Két probléma van ebben a kapcsolatban: más az értékrendetek alapvetően és nem szereted őt eléggé. Ha szeretnétek egymást érdekelne mi van a másikkal, elfogadnátok egymás személyiségét feltételek nélkül.

Ha szeretnél még vele lenni akkor javítsatok a kapcsolaton, ha nem akkor hagyd elmenni és te is keress olyat akit igazán szeretsz és hasonlóan gondolkodtok. Fiatal is vagy még ahhoz hogy megalkudj olyan mellett aki mellett nem érzed jól magad.


27/N

2018. ápr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
51%

Ez 2 olyan téma ami egyikünket sem érdekli. Én ateista vagyok, a férjem ugyan hisz istenben, de utálja. A politika egyikünket sem érdekli, úgyis mindegyik ugyanazt csinálja. Lop, hazudik ott ahol csak tud. Egyik sem érdemes szavazatra.

Ha az értékrendünk különbözne, pl ő nyitott kapcsolatot szeretne, vagy nem zavarná ha én félrejárkálnék, vallásos lenne, netán nem házasságpárti, vagy pocsék lenne a szex, nem lett volna hosszú életű a kapcsolatunk.


Ha neked ezek a dolgok fontosak, és nem tudtok megegyezésre jutni, akkor én a helyedben szakítanék. Csak konfliktusokhoz fog vezetni. Felesleges erőltetni.

2018. ápr. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
56%

"A politika egyikünket sem érdekli, úgyis mindegyik ugyanazt csinálja. Lop, hazudik ott ahol csak tud. Egyik sem érdemes szavazatra."


Ezt nem tudhatod, amíg nem tapasztaltad. Esélyt mindig kell adni olyannak, aki még nem bizonyított. Ne ítélkezz bizonyíték nélkül.

2018. ápr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
11%
ha egy 21 éves lány politizál, ott nem baráttal van a gond....fogadunk, a szél bernikére szavazol.
2018. ápr. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
#7 Még csak azt kéne.... A Fideszre szavazok.
2018. ápr. 6. 09:26
 9/24 anonim ***** válasza:
46%

Nem álltok.messze egymástól a szinteteket tekintve, de nagyon mások vagytok. Ez a baj. Ő szemébe pedig te vagy az idióta, és mindkettőtöknek, és egyikőtöknek sincs igaza.

És ez szinte lényegtelen lenne, ha e mellet igazodnátok, kiegészítenétek egymást, de erre egyikőtök sem áll még készen, főleg nem egymással, ilyen különbségekkel.

E mellett amit mondtál érzelmeitekről, nagyon közel áll valósághoz. Mindkettőtöknek hasonlóan gyenge, de inkább semmisnek nevezném, az egymás felé érzett szerelmet.

2018. ápr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

8: Húúú, de jókat vitáznánk ha tudnánk persze építő jelleggel (érvek/kontra érvek személyeskedés nélkül)! :)


De ha tényleg ennyire távol álltok egymástól elviekben, plusz >>>nem is nagyon keresitek egymást<<< (itt van a kutya elásva!), akkor én is azt mondom, hogy meg is válaszoltad a kérdést magadnak, sajna...

2018. ápr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!