Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Megvagyok réműlve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megvagyok réműlve, és nem tudom mit tehetnék

Figyelt kérdés
Nemsokára hozom haza a barátom, mert már azt szeretné hogy bemutassam az itthoniaknak. Viszont nagyon szégyellem,hogy minden régi mert nem telt új dolgokra. És még fürdőszobánk sincs,de a tisztálkodás megvan mindennap. Ők eléggé normális körülmények között élnek, megvan mindene. Félek ha meglátja , elhagy. Mit tegyek?
2018. ápr. 17. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne rettegj! Nem ér annyit!

Gondolom sejti, hogy milyen az anyagi helyzetetek és nem a lóvéra hajt!

2018. ápr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos tudja, hogy a szüleid nem milliomosok!

Ha emiatt elhagy, akkor nem volt kár érte, mert nem szeret igazán!

2018. ápr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! ☺ De annyira kellemetlenül érzem magam emiatt 😥
2018. ápr. 17. 20:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én (nem vagyok "öreg"), de egy olyan házban éltem az életem egy részét, ahol nem volt vezetékes víz. Ettől függetlenül felnőttem, nem voltunk koszosak, büdösek, igénytelenek. A kettő nem függ feltétlen össze. Ettől ne érezd magad kevesebbnek. És ahogy írták is ez majd "megválasztja", légy természetes.
2018. ápr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg így lesz ahogy írtátok. Köszönöm szépen, picit megnyugtattatok☺
2018. ápr. 17. 20:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
akit en szeretek tollem szemet dombon is ekhet akkor sem hagynam el.
2018. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
elhet*
2018. ápr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Neted,telefonod van,de egy vacak fürdőszobára nem jut ? Nem szokásom ilyenekbe belemenni,de ha ennyire csóró vagyok,netre se tudok írni,meg ilyenkor jön a barátnőm telefonjáról írtam szöveg.Nagy tisztálkodás lehet fürdő nélkül,ez számomra kiábrándító egy az egyben,pedig nem vagyok milliomos.
2018. ápr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!