Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a kiakadása a barátnőmnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kiakadása a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátnőmmel kb két hónapja összeköltöztünk. Eleinte minden jó volt. Azt tudni kell, hogy a szüleim lakásában élek, éltünk. Az anyám rengeteget próbált segíteni, helyet csinálni a barátnőmnek és nekem is sokat segített takarítani, mert a munka és suli mellett erre nagyon kevés időm volt. A barátnőm viszont besokallt, azt mondja, ránk szállt az anyám, és nem hagy teret. Pedig mondtuk neki, hogy max egy hónap, és békénhagy minket, de azt se mondhatom, hogy az anyám ne jöjjön a saját lakásába. A barátnőm azt mondta, ő nem ezt kéri, csak azt, hogy heti 1* 2* jöjjön.

Az anyám csak jót akart, semmi hátsó szándék nem vezette.

De odáig fajult a dolog, hogy a barátnőm végül elköltözött, egyre többet kiakadt, először ő akart menni, de végül maradni akart, és akkor már én kértem, hogy menjen. Megromlott miatta az anyámmal a kapcsolatunk, mert úgy éreztem soha semmi nem volt neki jó, az anyám meg végül egyáltalán nem jött, nehogy megint megsértődjön a barátnőm.

A szétköltözést viszont nehezen bírja a barátnőm és szerintem szakítani akar.

Mondtam, ha majd lediplomázok és ki tudunk venni ketten egy albérletet, minden más lesz, de nem hisz nekem. Már nem tudok mit tenni, elegem van belőle, mindenen kiakad már mostanában.


25F


2018. ápr. 18. 12:59
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
42%
Ekkora katyvaszt, jesszusom. Először a barátnőd akar menni, aztán maradni, de utána meg te mondod neki, hogy menjen. Ti se vagytok normálisak. Jobb külön.
2018. ápr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:

Először menni akart, de utána mondta, hogy semmi értelme visszalépni egyet, mert ez hatalmas visszalépés a kapcsolatunkban.

Én viszont azt érzem, ha maradt volna, még több veszekedés lett volna és akkor tényleg vége a kapcsolatunknak.

2018. ápr. 18. 13:05
 3/49 anonim ***** válasza:
96%
Jogos.
2018. ápr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
De miért? Meg lehet mindent normálisan beszélni! Plusz megérthetné, hogy nincs pénzem külön albérletre.
2018. ápr. 18. 13:13
 5/49 anonim ***** válasza:
95%
Szerinted normális, hogy 25 évesen anyád jár hozzád takarítani? Palotában élsz, vagy mi? Külön élsz, de minek?!
2018. ápr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
A szüleim lakásában élek, így nem ilyen egyszerű a dolog... Nem mondhatom az anyámnak, hogy ne jöjjön.
2018. ápr. 18. 13:20
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld én is abban élek a párommal és anyám nem jár ide takarítani! Mert önállóan élünk, habár nem saját tulajdonban, de ketten, magukat látjuk el. Nem jön ide pakolni, meg mosni, főzni, mert ő nem itt él.
2018. ápr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
Hiba volt összeköltözni, amíg ez nem megy szülői "felügyelet" nélkül. Megis mennyit volt ott anyukad, ha a baratnőd mar annak örült volna, ha "csak" heti 1-2x megy? Eselyes, hogy ez akkora töres lesz a kapcsolatotokban, hogy szakitas lesz a vege.
2018. ápr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

De anyámnak néha muszáj nálam aludnia a munkája miatt. És akkor már próbál nekem is segíteni, plusz a barátnőmnek is próbált volna. Ez annyira rossz?

A barátnőm mondta, hogy nem az anyám személyével van baja, hanem azzal, hogy huszonévesen nem hármasban szeretne élni, ami szerintem picit túlzás, hiszen nem volt mindig velünk az anyám.

2018. ápr. 18. 13:24
 10/49 anonim ***** válasza:
100%

Ja hogy már ott is alszik.

Így ki akar élni szerinted? Gondolkozzál már.

2018. ápr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!