Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jelezhetném finoman a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezhetném finoman a barátnőmnek, hogy ne szolizzon többé, mert egyre rondább tőle?

Figyelt kérdés

Mindenképpen finoman, mert nem érdemli meg, hogy beletiporjak a női érzetében, amúgy sem valami stabil az önbizalma.

Szóval mikor megismertem, gyönyörű hófehér porcelán bőre volt, olyan, mint a selyem... Gyönyörű szép amúgy is. Engem a bőrszín sosem érdekelt, azonban egy ideje elkezdett szolizni, nagyon barna már, de egyre jobban ráncosodik, kezdenek emiatt elveszni a baba vonásai és a bőre sem olyan selymes már... Engem ez nagyon zavar, mert pont az tetszett benne (külsőleg), hogy egy kis porcelánbaba volt... Mit tanácsoltok? F36 (barátnőm 26 éves)


2018. jan. 12. 13:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem sok esze van a csajnak ezek szerint.
2018. jan. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
53%
Volt ilyen barátnőm, amikor fejébe vette a szolizást, bármit mondtam neki, nem használt. Ha valaki saját maga nem jön rá erre, mármint hogy hülyeség szolizni, akkor nem sokat lehet tenni. Viszont az is elgondolkodtató, hogy vajon kinek akar tetszeni a barna bőrrel??? Kinek a hatása alatt van, esetleg egy másik (barna bőrű) csajjal konkurál egy pasi kegyeiért? Én ennek is utána néznék...
2018. jan. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
60%

Felhívhatnád rá.a.fihyelmét,hogy mennyire gyorsítja a bőrének az öregedését.

Szárítja a bőrt,és növeli a börrák veszélyét.

Néha én is járok szolizni,de mindig megbánom. Nem mindog tetszik az eredmény, és félek attól,hogy hamarabb ráncosodok.

Persze télen havi egyszer belefér,a D vitamin miatt, meg a közérzetnek jót tesu, mindig felöltődök szolizás után. De tényleg jobb visszafogni, mert nekem pl.nagyon sok anyajegyem van.


Megemlíthetnéd neki,hogy félted az egészségét,és neked barna bőrszín nélkül is tetszik. Esetleg utána olvashatnál,mennyire vieli.meg a bőr szerkezetét, mennyire szárit stb és idézhetsz ezekből a cikkekből,hátha úgy meggőzőbb

2018. jan. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
48%

Jaj, azért ne mondd már, hogy attól a pár szolitól kezdett azonnal ráncosodni. Max most jobban figyeled.

Mondd meg neki, hogy szép így is, de szerinted fehér bőrrel mégszebb és nem szeretnéd, ha tönkretenné magát ezzel.

2018. jan. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
A barátnői ilyen nagy szolisok és bebeszélték neki, hogy a jó nő barna bőrű. Azt már próbáltam neki mondogatni, hogy nekem ez tetszett meg benne, nem hallgat rám. Valószínűleg azt nem látja, hogy valóban rondít a bőrén, már nem is olyan puha...
2018. jan. 12. 13:38
 6/22 anonim ***** válasza:
71%

"Drágám,ne haragudj,de a szolizást már túlzásba vitted. Az egy dolog,hogy ráncosodsz tőle,már most,de komoly egészségügyi kockázatai is vannak,pl. bőrrák,melanóma,stb. Neked komolyan ennyit ér a barnaság?"


Valahogy sejtem én is,hogy a kinézetén kívül nem sok minden van benne,amit szeretni lehet,ezért (is) zavar.Figyelj,neked nem volt szempont,hogy okos legyen,nemde? Evvan.

2018. jan. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%

Igen, a barátnők, nagy hatással tudnak lenni.

Nehéz lesz a barátnők ellen hatni.

Másrészt, teljesen igazad van. Találkoztam már 20 év alatti nővel, akinek a szolitól olyan csontszáraz zsírpapír szerű lett a szolitól a bőre.

2018. jan. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem fogok erről tárgyalni veled, mert semmi köze a kérdésemhez, de mi az, hogy a külsején kívül nincs benne, amit szeretnék? Egy kis csoda az életemben, úgy, ahogyan van. Volt már pár nőm, voltam nős is, de ilyen édes nővel még nem találkoztam, mellesleg okos is (nálad mindenképpen okosabb ezen megnyilvánulásod alapján).

Ha a külsejét érintő változásokat észreveszem, akkor csak azt figyelem benne? Ugyan... (Hozzátenném, a pozitív változásokat is mindig észreveszem)

2018. jan. 12. 13:44
 9/22 anonim ***** válasza:
41%
Aha, nagyon okos lehet, hogy önként rondítja és teszi tönkre magát.
2018. jan. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%

Ha mondjuk 20 év körüli vagy alatti lány lenne, azt mondanám, hogy szegény még könnyen befolyásolható és ő is menő akar lenni, ezért követi a barátnőit a hülyeségekben is.


De egy 26 éves, elvileg értelmes, felnőtt nőnek lehetne már annyi esze, hogy önállóan cselekszik és dönt, nem másokat utánoz. A szolizástól amúgy hamar el fog menni a kedve, amint észreveszi magán is, hogy mennyire ráncosít. Van egy barátnőm, 21 éves, gimiben ő volt a tipikus évfolyam szépe, mindig szolizott, napozott, sminkelt, stb. Mostanra már ő beszél le mindenkit róla, mert full ráncos, aknés lett a bőre(ismétlem, még csak 21 és szó szerint ráncos) és még ilyen pigmenthiányos foltok is megjelentek rajta. Nos, ez az ára a túlzásba vitt szolinak és sminkelésnek, lányok.

2018. jan. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!