Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? (lent)

Figyelt kérdés
Voltunk egyszer kirandulni egy jo barattal akit reg szeretek es egy kicsit becsiptem...ekkor bevallottam neki hogy tetszik nekem es bokolgattam neki de o midnig azt mondta h en nem tetszek neki de az autoban mindig szemezgettunk...ugyanott felhozta az egyik baratjat es avval pedig feszt hulyultem de feszt nem szallt le rolam masnap meg folytom idegesitett mindenki hogy en meg o szoval akit en szeretek es a masik akivel hulyultem pedig olyan nem is tudom...mikor kacagtunk olyan hamis mosolyt vagott ahogy en vettem eszre...mi tortenik korulottem?hogy koptassam le azokat akik szivatnak?
2010. jún. 12. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem ertem az egeszet.
2010. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mi van??
2010. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem törődsz velük, akkor ők se fognak téged szivatni.
2010. jún. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!