Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha betelt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha betelt a pohár, ha elfogyott a türelem, de mégsem akarjuk elveszíteni a másikat?

Figyelt kérdés

Ha a régebbi dolgokhoz képest apróságok miatt borul a bili, ráadásul olyan dolgokat csapunk a másik fejéhez, amit nem gondolunk komolyan, csak akkor ott bántani akarjuk? Van innen visszaút?

Amúgy is válságban most a kapcsolatunk, és hiába látom már egyre jobban hogy már csak egy kicsit kell kibírni és minden jó lesz, egyszerűen elfogyott a türelmem, és ma is úgy viselkedtem mint egy őrült, és direkt oda szúrtam ahol a legjobban fáj. Sosem voltam ilyen hisztis pi^^. Aztán miután kitomboltam magam, nagyon megbántam, és szégyelltem, és persze ezerszer bocsánatot kértem, de nagyon belerúgram páromba. Hiába mondtam azt hogy csak ki vagyok merülve, meg most jön ki a sokminden, ő csak azt látja hogy ennél sokkal nagyobb dolgokért szinte nem is szóltam, de legalábbis közel nem így. Azt hiszi már nem szeretem. Pedig ez nem igaz. Rendbe akarom hozni, csak elfogyott az erőm, kimerültem, de szeretem őt, nagyon is szeretem. Ő viszont azt mondja egyre jobban ábrándul ki belőlem...

N



2018. ápr. 18. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Otthagyom a p_csába és keresek mást. Én nem foglalkozok ostoba nőkkel.
2018. ápr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked is ott kellene hagynod ezt a hisztis f_szt. De ennyi..
2018. ápr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miket vágtál a fejéhez? Honnan tudod, hogy már csak kicsit kell kibírni? Mihez kell kicsi?
2018. ápr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod elveszíteni ne viselkedj így.

Ha nem tudsz máshogy, fogadd el, hogy vesztettél és váljatok külön úgy, hogy a szép emlékek maradjanak meg neki rólad, ne a hisztid.

2018. ápr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Üljetek le átbeszélni mindent. Egy ilyen nagyon sokat tud segíteni.

Nem lehet, ő külső dolgok miatt feszültebb vagy? Simán menthető még szerintem. Parterapia?

Szoktatok randizni? Közös pozitív emlékek? Ha nincs elég, szerezzetek. Te pedig gyurd le a hisztidet. Dolgozz rajta.

2018. ápr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a francba. Ami kifulladt, az kifulladt. Nem mer egyikőtök sem kilépni a komfortzónájából, ez a baj. Egymás idejét raboljátok, viszont más mellett teljesen normálisan tudna funkcionálni mindkettőtök.
2018. ápr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Ha eddig nem voltál ilyen nem lehet, hogy valamivel kiváltotta ezt a párod belőled? Lehet ha erre rájönnél tudnád mit kell tenned, hogy részedről megmenthető -e vagy már nem... Sokan kimerülnek a munkában mégsem viselkednek így, és nálad sem hiszem, hogy csupán ez az ok.

Ha a párod a 'kiábrándulni' szót használta, szerintem elég baljós előjel. De Neked kell ismerned, hogy ez csak blöff vagy előrevetít valamit a részéről.

2018. ápr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!