Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fogy a türelem, és hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogy a türelem, és hogy lehet visszaszerezni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen a párom idegesít, nem vagyok vele olyan türelmes, mint régen.

Pl együtt alvás, régen egy keskeny ágyban aludtunk, összebújva, most már nagyobb ágy van, és egyszerűen úgy érzem nem tud elég nagy lenni az ágy.

Vagy ha mond valamit, már akkor nem vagyok olyan türelmes, nem hallgatom türelmesen, ha valamit máshogy mond, akkor neki esem.

És ilyen apróságok, amik régebben nem zavarok, most már az agyamra megy. Engem zavar, hogy zavar, szeretnék újra türelmes lenni vele, hogy csináljam?


2017. febr. 9. 00:09
 1/4 anonim válasza:

Ha nem történt valami rossz, tragikus a családban, kapcsolatban, ami kihathat az érzelmeidre, akkor szerintem ez a kiábrándulás jele sajnos. Én ugyanezt éreztem 2 exemmel is, amikor már nem működött semmi se jól. Hiába próbáltam javítani rajta és győzködni magam, hogy majd jobb lesz, de sajna ha már szó szerint idegesít a másik és szexuálisan is eltávolodok tőle akkor ott nagy a baj. Végén már nem tudtam hozzányúlni, és inkább véget vetettem a kapcsolatnak, mert ez így egyikünknek se volt jó.. Így 10 évvel később visszagondolva nem is voltam szerelmes egyikőjükbe se, csak fellángolás volt, ami ki is aludt hamar.


Keresd meg az okát magadban, hogy miért távolodtál el a párodtól? Mióta vagytok együtt? Történt-e valami rossz a kapcsolatotokban, életetekben mostanában? Munka/iskola, család rendben van-e, nem az hat ki esetleg rád?

Szereted-e őszintén? Vagy a rózsaszín felhő elszállt és rájöttél, hogy mégse illetek össze? Gondold át ezeket!


27N

2017. febr. 9. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert már megszűnt a lángolás, ami nem baj, normális, de kihunyni nem szabad hagyni.

Megszokásból vagy vele, de a lakáson, pénzügyeken kívül nem köt össze semmi, már a szeretet sem.


Ülj le vele, nyisd ki a szád, aztán döntsétek (ketten!) el, hogy szeretnétek-e folytatni, és ha igen, tegyetek érte.

2017. febr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok: nálam műr akkor volt ez, mikor nem szerettem az exemet, és csak arra volt jó, hogy elűzze a magányomat - de hozzáérni pl. már nem tudtam, és nem is engedtem.

Fél évig szenvedtünk így, aztán szakítás.

2017. febr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Szerintem is szakítás lesz ebből, sok értelme nincs így folytatni. Valaminek kellett történnie, ha így megváltoztál, de miért ragaszkodsz akkor hozzá?

Ha már valaki irritál, idegesít meg agyadra megy, akkor az nem éppen a szeretet jele.

2017. febr. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!