Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? Nem tudom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Nem tudom, mit tegyek.

Figyelt kérdés

Kábé 1 hónapja vagyok együtt egy sráccal, és nem találkoztunk eddig vmi sokszor, és lassan úgy érzem, h a szerelem kezd kihűlni, de csak az én részemről.

És vele az a baj h egyszerűen túl kedves, túlzásba viszi, és már-már irritál. :S

És vmiért úgy érzem, igazából soha nem is voltam belé szerelmes :(

És van egy sulistársam, akivel nagyon jó barátok vagyunk, de egyszerűen ha a közelében vagyok, remeg a térdem, és minden bajom van, és ha a szemébe nézek...az leírhatatlan érzés. *.*

És lassan felismerem, h szerelmes vagyok a sulistársamba, de akkor mit csináljak a barátommal? oké, dobjam ki, ez lenne a legjobb, de szegény egyszerűen annyira szánalmas tud lenni, tuti elkezdene érzelmileg zsarolni, meg ilyenek :/

és nem akarom őt megbántani, mert ő nagyon oda meg vissza van, de én sose éreztem azt iránta mint amit ő irántam, és tudom, h ez nem szerelem :/

holnap találkozunk, akkor eldöntöm, h érzek-e mellette olyat, mint amit a másik srác mellett érzek :S ez így jó?

hogyan szakítsak?


2010. jún. 13. 00:36
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
légyszi a kérdésre válaszolj, ha ez kimeríti mentális képességeidet, ne fáradozz
2010. jún. 13. 00:50
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szijaa..:)

Én is voltam ilyen helyzetbe de sztem addig nee szakits vele amig nemtudod hogy a másik mit akar tőled:)

Am erről a túl kedves stb.. baromságot irtál

jobb ha bunkó vagy ha leszar?:/ istenem(N)

Te tudod hogy mitcsinálj de jól gondold át;)

2010. jún. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Na ennyit arról, hogy a lányoknak a kedves pasik jönnek be. Amit a paci himbál azt. Te se vagy különb a Deákné vásznánál. Minden csaj ilyen. Ha nem éreztél iránta semmit, akkor mi a manónak jöttél össze vele?!
2010. jún. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

mert úgy gondoltam, szerethetem, csak meg kell ismernem.

megismertem, nem szeretem

2010. jún. 13. 00:53
 5/20 A kérdező kommentje:
az h túl kedves, az abban nyilvánul meg, h már szinte nyal, és már papucs, és idegesítő
2010. jún. 13. 00:54
 6/20 A kérdező kommentje:
addig tartogatni őt, amíg ki nem derül, h a másik szeret-e? ez rohadt nagy önzés lenne
2010. jún. 13. 00:54
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen, világosan. Köszönd meg neki azt az 1 hónapot, köszönd meg az érzéseit, és állj tovább. Ne sanyargasd magad. Én négy hónapot töltöttem el úgy egy fiúval, hogy az utolsó 3 hónap már csak kínszenvedés volt. Részemről. Légy őszinte vele.
2010. jún. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
19%
Papucsállatka
2010. jún. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

de annyira fáj =/

nemtudom, mikor mondjam meg neki, sosem szakítottam még :S nagyon sajnálom, h így alakult, lehet, nagyon nagy butaságot csinálok.

holnap találkozunk, és elmegyünk vhova, akkor elmondjam előtte, és menjek haza rögtön, és felejtsen el? vagy mérlegeljek, mi lenne jobb nekem? ah, nem kellett volna megismernem őt eleve, most nem lenne ilyen nehéz

2010. jún. 13. 01:01
 10/20 A kérdező kommentje:

mert tudom, h nagyon szeret, és bennem van a iba, mert én közel se szeretem őt annyira, ahogy ő engem. és már külön megkértem rá, h ezt ne hangoztassa, furcsán is nézett :S

és sztem lehet, h sejti :S

de szakítani személyesen kell, nekem meg nem lenne annyi lélekjelenlétem, h ezt a szemébe mondjam, h egy másik srác miatt elhagyom

2010. jún. 13. 01:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!