Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha egy lány kikerül egy 5-6 éves kapcsolatból, amiben jegyesség is volt, és szinte egyből megdugatja magát az egyik munkatársával, netes társkeresőzik, pasizik ezerrel?

Figyelt kérdés

Vagy normális? Így teszi túl magát a szakításon? Eredményes terápia lehet?

Valami képen láttam, hogy a lányok hónapokig csak sírnak, utána kezdenek el ismerkedni, és a fiúknál van ez fordítva.

Ezek szerint ez hülyeség azért.



2018. ápr. 21. 21:10
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
77%

Ennek semmi köze a szeretethez.

Válás nekem is volt ilyen időszak. Egyszerűen jól esett tudni, hogy még mindig jó nő vagyok, kapcsolathoz semmi kedvem nem volt. Kicsit kiéltem magam, lehiggadtam, minden ment tovább.

Leginkább akkor van ilyen, ha a kapcsolat végére nem érezte nőnek magát, se egy bók, se egy kis cirógatás. Tudni akarja, hogy még lesz akinek tetszik, talál mást. Amennyit akar.

2018. ápr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Tehát saját magát ocsmánynak gondolja a nő egy hosszabb kapcsolat után, ezért szeretne megbizonyosodni az ellenkezőjéről, és kicsit az ürítőlyuk szerepébe búj.
2018. ápr. 21. 21:28
 13/31 anonim ***** válasza:
10%
Tipikus....
2018. ápr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
14%

"Tehát saját magát ocsmánynak gondolja a nő egy hosszabb kapcsolat után, ezért szeretne megbizonyosodni az ellenkezőjéről, és kicsit az ürítőlyuk szerepébe búj."


Ezzel az a probléma, hogy még egy 10/4-es nőt is van ki megdugjon. Ez maximum nagyon idióta nőknek ego turbózás.

2018. ápr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Akkor a szex szeretete miatt? De hát most jött ki egy hosszú kapcsolatból, évekig szinte minden nap megdugják ilyenkor az embert.
2018. ápr. 21. 21:30
 16/31 anonim ***** válasza:
87%

"Ezt a kapcsolatot is meg kell gyászolni, de nem így."


Hagyjuk mar ezt a hulyeseget.

Lehet, halat ad az egnek, hogy vege.

2018. ápr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
94%
Kérdezőnek üzenném, hogy a hozzászólások pontozására ne nagyon adjon, mert egy neurotikus, gyógyszerproblémákkal küzdő, pszichiáterhez is járó csaj 10 felhasználóval pontozgat, írogat az oldalra évek óta éjjel-nappal.
2018. ápr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szokott érdekelni a pontozás, mivel én is hallottam már ezt.
2018. ápr. 21. 21:56
 19/31 anonim ***** válasza:
83%

5-6 évig hűséges volt, "vegetált", szakítás előtt gondolom már hónapok vagy akár hosszabb ideje nem kufircolt egy fergetegeset, mégis mi itt a meglepő?

Ennek semmi köze a gyászhoz vagy hogy túl legyen az előzőn. Ha 1000 pasival kalandozik, ha eggyel sem, akkor is kell idő, hogy eltemesse a kapcsolatot. Vagy talán a nők csak otthon a 4 fal között, telesírva a kispárnájukat "gyászolhatnak"?

Szerintem ezen már rég túl volt, hát megrázta magát és pasizik, egészségére. Nem férj meg gyerekek mellett kell kalandozgatni, hanem fiatalon.

2018. ápr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

És ha mondjuk a kapcsolat végefelé már nem volt hűséges?

Több ponton egyébként logikátlan a hozzászólásod.

Rég rossz, ha már így tekintesz a gyerekes időszakodra.

2018. ápr. 21. 22:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!