Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha egy lány kikerül egy 5-6 éves kapcsolatból, amiben jegyesség is volt, és szinte egyből megdugatja magát az egyik munkatársával, netes társkeresőzik, pasizik ezerrel?

Figyelt kérdés

Vagy normális? Így teszi túl magát a szakításon? Eredményes terápia lehet?

Valami képen láttam, hogy a lányok hónapokig csak sírnak, utána kezdenek el ismerkedni, és a fiúknál van ez fordítva.

Ezek szerint ez hülyeség azért.



2018. ápr. 21. 21:10
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
45%

Agyfaszt kapok már ettől a fas*ságtól, nincs ilyen, hogy valaki kiéli magát.

Libidó, erkölcs, jellem egy stagnáló dolog úgy 16-50 éves korig az esetek többségében.

Aki egy gusztustalan kis k_rva, mint a kérdésben szereplő lány (utólag olvasva még csak nem is hűséges) akkor az 30-40 évesen is az lesz.

Saját szememmel látom, hogy mi lett a "gimi rib_ncaiból". Mert ugye olyat még sosem láttunk, hogy félreszopkod a csaj gyerek meg férj mellett. Istenem...

És akkor most jöhet az óvodás still, hogy lepontoztok, mert nőkről szól a kommentem, meg hogy "jaaaaj a férfiak is így meg úgy" típusú hozzászólások.

Igen, tudom, hogy vannak hűtlen, hímringyó férfiak is. De a kérdés egy lányról szól.

2018. ápr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Egyébként meg igaza van a kérdezőnek, sokat elárul, hogy valaki így áll a gyerekes korszakához, hogy gyorsan szétbaszatom magam, mert akkor már nem fogom tudni :D
2018. ápr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Normális. Keresi magát és ez egy módszer rá. Majd lenyugszik idővel.
2018. ápr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Keresi magát😂😂😂
2018. ápr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
9%
De ha egy férfi megunja, hogy 25 éve szűz és elmegy prostihoz, az erkölcstelen és megalazó a női nemre nézve.
2018. ápr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
91%
21:nem az a baj, hogy rosszat írsz a nőkről, hanem hogy hülyeséget. "nincs olyan, hogy kiéli magát". De igenis van. 37 éves koromig egyetlen férfi volt csak az életemben. Aztán elváltam és rögtön szex kapcsolatba vetettem magam. Nem mondom,hogy össze-vissza de volt utána erre partner és csak erre. Nyilván én is fent voltam társkeresőn stb. Nem erre vágytam, de egy hosszú, elrontott házasság után nem voltam képes komoly kapcsolatra. Csináltam akkor 1-2 vad dolgot, mert szükségem volt erre. Azóta is apostoli magányban élek, mert nincs kapcsolatom és lehűlt a kalandvágy amit a válás hozott magával. Nem tartom magam ribizlinek emiatt. És főként nem szólok meg másokat ha ők is egy kicsit kitombolják magukat ilyenkor.
2018. ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

# 26


Az öregedéssel járó keresletcsökkenés egyáltalán nem egyenlő azzal, hogy valaki megváltozott volna, vagy kiélte volna magát. Szimplán nem teheti már azt meg, amit 20-30 évesen.

2018. ápr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Van egy szingli nő, dug, meg társkeresőzik.
2018. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
0%

Igen ám, de én huszon évesen sem kufuricoltam össze-vissza, jóval húsz felett volt az első partnerem, mert nem érdekeltek a felületes kapcsolatok.

Érdeklődés csökkenésről pedig nem beszélhetek, ha csak szexre vágynék nem lenne gond, eddig sem volt az, mindig akad jelentkező hiába utasítom el őket. Én nem vagyok "ilyen", volt 1-2 "ilyen" évem amire szükségem volt lelkileg. Bocs, ha össze kell törnöm a sztereotípiáidat.

2018. ápr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen normális.Szakított,azt csinál amit akar !
2018. ápr. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!