Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Melyiket?

Figyelt kérdés

Sajnos bonyolult helyzetben vagyok.


Több mint 2 évvel ezelőtt megismerkedtem egy sráccal akivel másfél évig kapcsolatban voltam.

Sajnos a szakítás nagyon friss még, tehát rendszeres a veszekedés még mert nem tudja elfogadni a döntésem és igazából én is nagyon nehezen szakadom el tőle.



Sajnos annyira eldurvultak a dolgok, hogy olyan csúnyán beszél velem mint az utolsó kocsis mert 2 mondatában egy szép szót nem hallok tőle. Lehet jobb lenne ha nem írnék példát ezekre a mondatokra.


Már 1 hónapja minden nap ez megy. Rendszerint 2 óra vita 3 óra duzzogás majd megint felkeres és gusztustalankodik. Mindent amit elértem önerőből szidja. Neki már semmi se szent.


A probléma az, hogy megismerkedtem 2 hete egy sráccal aki látszólag szöges ellentéte neki, és ha randigatunk és velem van akkor egyáltalán nem gondolok az 'exemre', és mintha úgy tűnne ezeket a cirkuszokat könnyebben is átvészelem lelkileg még akkor is ha ő reggeltől estig dolgozik s nem tud mindig mellettem lenni. Igazából ezen őrlődöm. Vele még nem történt semmi komoly hiába lakik sokkal közelebb. Sokat beszélgetünk de tudom hogy ez nem helyes. Nem tudom mit tegyek, kit mit válasszak.


En 20/L

Ex:24/F

'Új srác:'23/F


2018. ápr. 22. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

fiatal vagy még...de nem baj.


ITT NEM választani kell! Hanem a jelenlegit otthagyni a jó büdös fr**ancba, mert ez nem normális kapcsolat.


Utána jöhet a másik.

2018. ápr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehord minden takn.yosnak és szerencsétlennek még azért is mert besegítek anyagilag a családnak amit keresek a suli mellett,mert neki ennyi idősen teljes munkaidőbe volt és ehhez hasonlók. Ezek a legkisebb fájó mondatai.
2018. ápr. 22. 13:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

De kisszívem min gondolkozol egyáltalán? Ott kéne hagynod a francba. Nincs min gondolkodnod ez egy gyökér egy retardált barom.


Őt otthagyod és akkor szabadon gond nélkül ismerkedhetsz a másikkal.


Stimmt?

2018. ápr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt nem értem, hogy mi a jó francnak állsz szóba az exeddel, ha vállalhatatlan a stílusa.

Akár van új srác, akár nincs, az exed felejtsd el és ne reagálj rá.

2018. ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen ez stimmel de annyira palira vesz , meg annyira magának hisz hogy szembe röhög ha azt mondom neki vége van mert azt hiszi megoldhatja mindig egy szeretlekkel mikor soha annyi nem csúszik ki a száján hogy 'na nem úgy gondoltam'. Nem több.
2018. ápr. 22. 13:10
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkora egy hülye vagy kérdező... de màr ne haragudj. Tiltsd le a francba, szercsélj számot, ha személyesen zaklat, jelentsd fel. Ennyi. Szakadj el tőle, és ismerkedj a normális sráccal, de ne egyből a málnàsba legyen. Friss a szakítás, az új srác biztos megérti majd hogy időre van szükséged és lassan haladtok majd.
2018. ápr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!