Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kimerjek menni a barátommal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimerjek menni a barátommal a strandra?

Figyelt kérdés

Két hete vagyunk úgymond együtt, és ma kihívott strandra... van is kedvem menni, mert vele akarok lenni, viszont az elvette teljesen a kedvem, hogy nagyon fehér vagyok (nem szeretem a napot, így nem fekszem ki napozni, a szoliba meg még nem jutottam el), és híztam is elég sokat, dagi vagyok.

Szerintetek gáz? Lemondjam? Nagyon nem jól nézek ki fürdőruhába, mi van, ha kiábrándul belőlem???


2010. jún. 13. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiábrándul belőled, amikor fürdőruhában lát, akkor nem szeret igazán. Ilyen egyszerű.
2010. jún. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szexelni meg síoverálban szoktatok vagy mi? nem tudja, hogy néz ki a tested?
2010. jún. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jaj csajszi.. ha kiábrándul emiatt belőled akkor meg sem érdemel téged. Meg szerintem ruhában is látszik nagyjából az alakod, szóval biztos eltudja képzelni, hogy nézel ki fürdőruhában. A fehér bőr meg ne zavarjon, mert ugyanolyan szép mint a barna bőr. Úgy hogy le ne mond. :)
2010. jún. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez legalább próbatétel lesz, ha szeret, el kell fogadjon olyannak, amilyen vagy.
2010. jún. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyan gondoljátok a kapcsolatot (de ha nem akkor azért) előbb-utóbb úgyis látni fog meztelenül. Meg amúgyis, ha már ruhában látott, akkor azért valami sejtése van, hogy milyen az alkatod, tehát ha nem egy lepelben mászkálsz előtte, akkor tudja, hogy van rajtad felesleg és mégis így kellettél neki. :)

Szerintem simán menj el vele. Csak vigyázz nehogy megégj ha fehér a bőröd. Én tegnap kb 10 percet voltam a napon és megégtem :S


21/L

2010. jún. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Peersze hogy menj! ÉS csak azt tudom mondani amit az előző válaszolók is, hogy ha emiatt kiszeret belőled akkor így járt.. ÉS gondolj csak arra, hogy nálad rosszabbul kinéző emberek is vígan téblábolnak a strandon és MIÉRT? Mert van önbizalmuk és nem érdekli őket más véleménye :D Jó strandolást!
2010. jún. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
nehogy kimerj vele menni,most komolyan!
2010. jún. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat! :-) No meg a bíztatást! :-) Akkor nem mondom el!!!


Még nem szex-eltem vele, így nem látott meztelenül... (ezt annak írtam, aki kérdezte, hogy a szex hogy megy akkor)

Remélem emiatt nem fog elhagyni...

Próbálok vigyázni, nehogy leégjek, szép lenne, ha szóbelire úgy mennék be, hogy ég az egész testem... :D

2010. jún. 13. 12:05
 9/13 anonim ***** válasza:

Legyél észnél főleg ha sok anyajegy van rajtad, a napozás is káros, de a szolárium mégjobban, de különben is vannnak pasik akiknek a hófehér bőr jön be, meg a teltebb csajok, ha meg mégsem vagy az esete, akkor majd jön más.

A strandon meg keressetek árnyékot és ott telepedjetek le.

2010. jún. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem se okozhatsz túl nagy meglepetést neki fürdőruhában,úgyhogy nehogy lemond!!! Ha pedig mégis elhagy a pici felesleg,meg a fehér bőröd miatt,köszönd meg magadnak (most komolyan!!),h elmentél vele,rájöttél milyen valójában és nem húzta sokáig az idődet... :D


Jah,és a szolit én se ajánlom...

2010. jún. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!