Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből valami? Bőv. Lent!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami? Bőv. Lent!

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki kb. 3 évvel időssebb nálam.

Amikor megláttam azonnal megtetszett.

DE mondjuk van pár előnyöm!

1. Egy községben (falu! 3500 lakossal XD)lakunk.

2. az egyik osztálytársamnak a "volt" szomszédja (pár házzal arrébb kellett költözniük)

3. és annak az osztálytárnőmnek a bátjának a legjobb haverja!

Mit csináljak?

Csak az a baj hogy ő középsulis, én meg még csak általánosba járok.

Lehet ebből valami?


2010. jún. 13. 12:10
 1/8 A kérdező kommentje:

Bocsi, elírtam!

3.-nál bátjának=bátyjának!

2010. jún. 13. 12:12
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen, hogy ki kinek a legjobb haverja, mert a szerelmet nem protekcióra adják.

Helyedben várnék vele. A kis község nem előny: mindenki ismer mindenkit,és hamis pletykák áldozata lehetsz, ha rosszul sül el valami.

2010. jún. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

tudom

de őt pl. nem ismerik annnyira!

de csak mondjuk a barátnőmnek a bátyját csak valami oknak gondoltam.

PL.: megy hozzájuk és találkozunk.

- hová mész? -mondanám én. (nevezzük el a bátyót karcsinak)

- Karcsihoz - mondaná ő.

- jé, én meg a hugához megyek! megyünk együtt? - befejezésként.


Valami ilyesmi is összejöhetne?

2010. jún. 13. 12:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, persze. De nem hiszem, hogy ezek a dolgok hozzájárulnának, amiket itt most felsoroltál :)
2010. jún. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

de mit csináljak?

Megszólítsam?

vagy mit?

2010. jún. 13. 18:37
 6/8 anonim válasza:
Persze, szólítsd meg, ha ilyen helyzetbe kerültök, de csak azért ne menj át a bnődhöz, mert épp látod, hogy a srác arra tart. Ha adódik egy ilyen véletlen szitu, akkor mint egy ember, aki ismeri őt, miért ne ehetnétek együtt? Ebben még nincs semmi. Lehet beszélgettek is, már abból kiderül könnyen, hogy érdekled-e, de ne legyél túl rámenős első alkalommal, mert egyrészt a fiúnak kell kezdeni (általában), másrészt meg elijeszted. Esetleg beszélhetsz a barátnőddel, hogy beszéljen a tesójával, hogy az beszéljen a sráccal, megvan az esélye, de nem biztos hogy jól sül. Ahogy a kersztapák is mondják a maffia-filmekben: ha valamit biztosra el akarsz inténi, csináld meg magad! :)
2010. júl. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

annyit azért hozzáfűznék, hogy nem "ehettek", hanem "Mehettek" együtt :DD (egy vacsora még korai lenne)

Illetve ha te 12 éves vagy, ő meg 15, akkor ne próbálkozz be. Megéri türelmesnek lenni, fiatal vagy még. Én 19 voltam amikor egy 14 éves csaj teljesen rám volt kattanva, gondoltam, hogy áá még fiatal. Most 20 éves, őrült jó csaj, azt hiszem még mindig bejövök neki, de már komoly kapcsolata van, és élvezi, hogy csorgatom rá a nyálam:P De olyan csajt is ismerek, akinek régen bejött egy pasi, de a srác fiatalnak találta...8 év telt el azóta, és lassan egy éve házasok...bármi megeshet :)

2010. júl. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a gimis srác nem fog veled kezdeni. Gondolj bele. Már nagyobb mint te. Ha akarna valamit, szerintem lenne annyiran érett hogy Ő kezdeményez. Nem szeretnélek elkeseríteni bocsi, de ez az igazság, és inkább legyél tisztában vele, minthogy áltasd magad.

Meg általában a gimisek az ált. iskolásokat még gyereknek tekintik, ez sajnos így van

De azért sok sikert :)

2010. júl. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!