Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ha van egy kiszemelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha van egy kiszemelt fiú, meddig érdekel titeket, ha nem lép felétek, nem kezdeményez akkor megunjátok, vagy jobban érdekel, hogy megkaparintsátok, hogy is van ez?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 12:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Emancipáció van vagy mi, most már a lányok is épp úgy tehetnek lépéseket a fiúk felé. Elmúlt már az a kor, amikor csak a srácok hódíthatnak.
2010. jún. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én már több mint 1 éve szerelmes vagyok egy fiúba. Nem tudom, hogy tudja-e, vagy nem, de nem csinál semmit. Mármint néha köszön, úgy csinál, mintha tetszenék neki, máskor meg semmi...Nem értem...Elfelejteni meg szerintem nem lehet valakit, akit szeretsz, 1-2 nap alatt.


Én még mindig szeretném, hogy legyen valami, és nem hiszem, hogy azért, mert ő nem csinál semmit! Szval érted! :D

2010. jún. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor jobban fog érdekelni a srác, de egyben rossz érzés is lesz.
2010. jún. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Van akit hamar elfelejtek, de van egy srác aki több éve tetszik de én nem merek lépni :(
2010. jún. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem most van egy pasi, aki nagyon bejön, de nem nagyon tudja, hogy létezem úgymond, mondjuk már beszélgettünk. :D

Nekem ez a helyzet az "életem" úgymond. :D Most is agyalok, hogy hogyan tudnám meghódítani... Szeretem az ilyen helyzetet, jobban, mint hogyha csak úgy az ölembe pottyanna. :D

Nem tudom a többi csaj milyen, én szeretem, ha meg kell küzdeni értetek. :DDD

20/L

2010. jún. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
volt egy srác akit laasan 2éve szeretek,tudta vis inkább sejette..lépni akartam mert már nem bírtam hogy mással van..erre összejött egy csajjal=(aki könnyen jön az könnyen is megy...szóval én is úgy vagyok vele mint az előző lány:)21L
2010. jún. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Lányok talán néha egy kicsit egyértelműbben is jelezhetnétek a pasinak, hogy tetszik nektek. És akkor lehet lépne hamarabb. Nem úgy mint velem egy lány tegnap. A múltkor egész este szemezgettünk, meg flörtöltünk. Tegnap este meg rám sem nézett szinte. Na most akkor döntsem el hogy mi van. :S


20/F

2010. jún. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyre jobban érdekel, aztán ha még akkor sem csinál semmit, akkor hagyom a francba, mert már idegesít de persze rossz érzés, hogy nem tetszem annak, aki nekem nagyon! Én egyfajta kudarcként fogom fel.:(
2010. jún. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
utolsó: én is igy vagyok vele
2010. jún. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

attól függ mennyire vagyok belebolondulva...S: egy fiut aki osztálytársam volt 8 évig 1 és negyed évig szerettem...nagyon...esélytelen volt a dolog..de én meg hüly.e voltam:D

14Ł

2010. jún. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!