Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyzetemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyzetemben?

Figyelt kérdés
Párommal együtt vagyunk már több, mint 6 éve. Eléggé ellaposodott a dolog köztünk...nem olyan mint régen volt. Igyekeztem új, izgis dolgokat csempészni a kapcsolatba, de nem igazán volt vevő rá. Ő ebből szerintem semmit nem érzékel. Az utóbbi időben megismerkedtem egy férfival, akivel teljesen összeillünk. Anélkül szerettünk egymásba, hogy bármilyen testi kapcsolat lett volna. Érzelmileg eléggé egymásba bonyolódtunk. Viszont köztünk van 12 év korkülönbség. Nem tudom, hogy mit csináljak, tippek?
2018. ápr. 24. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem új, izgis dolgokkal kell felfrissíteni egy kapcsolatot, hanem minőségi beszélgetést kell végezni, nap mint nap.

A leírtakból nem jön át nekem, hogy ti egyáltalán beszélgettek bármiről is.

De te, ahelyett, hogy megbeszélnéd a problémádat a pároddal, és nem utalgatni kell, hanem a szádat használva, közölni vele a problémádat, te már kikacsintgatsz és már más f..rkára vágysz.


Így már menthetetlen a kapcsolat, mert te elintézted.

2018. ápr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi a kérdés, ha másba vagy szerelmes.
2018. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nagyon bírom. Legjobb kifogás, h "X év után nem olyan mint az elején". Talán fel kellene nőni egy kapcsolathoz és felfogni, h az idő elteltével a szerelem elmúlik és egy erős szeretet, ragaszkodás lép a helyébe. Most azt hiszed, h a 12 évvel idősebb manussal 6 év után is klappolni fog minden? Kislány, 4 év múlva már lehet fel sem áll neki. És akkor megint elhagyhatod egy olyanért, akivel "tök izgis és tökre passzoltok".
2018. ápr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert? Hány éves vagy? Az új hapsi is csak azért izgalmas, mert még nem éltetek x évet együtt. Ha nem dolgozol a kapcsolaton, akkor ugyanoda fog jutni mind. Szerintem nem is szerelem, csak vonzódsz, mert nem a megszokott ember.
2018. ápr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!