Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek az én helyzete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek az én helyzetemben?

Figyelt kérdés
Hello! 23 éves fiú vagyok. Társkeresőn megismerkedtem egy lánnyal, aki Londonban lakik. Nagyon egy hullámhosszon voltunk, minden tökéletes volt. Nem tipikus bombanőnek ismertem meg, de nekem nem ez az első szempont. Az az igazság, hogy beleszerettem.. Hónapok óta beszélünk fb-on, telefonon (interneten), és teljesen belezuhantam. Azt mondja ő is szeret engem, szerelmes meg minden. Bármit megtettem volna érte, úgy éreztem ő az, aki kell nekem, aki megért, hasonlít hozzám, ugyanolyan idióta humora van, meg tud nevettetni, és elviseli, hogy néha hülye vagyok. Rengeteget dolgozik, így nem tudtunk találkozni, pedig azt mondtam neki, ha mond egy időpontot veszek jegyet és azonnal megyek, mindegy mikor.. Aztán megbeszéltük, hogy együtt karacsonyozuk. Épp vonalban voltunk amikor meg akartam venni a jegyet, amikor azt mondta: "Várj még.. el kell mondanom valamit." Hát kiderült, hogy ez a lány igazából fiú... Azt hittem leesek a székről jmikor mondta. Rengeteget beszéltünk telefonon.. hazakísértük egymást a munkából, úgy aludtunk, hogy vonalban voltunk... imádtam hallani, ahogy szuszog... aztán most ez... Beleszerettem egy pasiba. Annyira romokban vagyok.. megbíztam benne, tényleg, feltétel nélkül, még ha aa barátaim bolondnak is tartottak emiatt. Mióta elmondta, hogy mi van nem beszélünk, és csak szenvedek. Hiányzik, nem tudom elviselni, hogy nem hallom a hangját, nem beszélünk, nevetünk, alig tudok aludni úgy, hogy nem a szuszogására alszom el... Aztán eszembe jut, hogy dehát ez egy pali és én nem vagyok meleg... össze vagyok zavarodva, nem találom a helyem nélküle. Nekem ő tényleg a lelkitársam volt, és most, hogy egyik napról a másikra eltűnt, nincs velem, hazudott nekem, ezt nem tudom elfogadni... Ki vagyok bukva, haragszom, csalódott vagyok és nem tudom mit tegyek... :(

2014. dec. 23. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez meg hogy sikerült?
2014. dec. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

először is röviditenék a szövegen!!!!!!!!

mert így nincs ember aki végigolvassa, min ahogy én sem.

2014. dec. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy nem tűnt fel ,hogy fiú? Gondolom láttál róla képet meg a hangján is lehet hallani
2014. dec. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Huh, ez eleg gaz, sajnalom. Megertelek amugy, velem is tortent hasonlo. Nagyon atverve ereztem magam. En talalkozni akartam vele. Tudni akartam miert tette. Megbeszeltuk a dolgot. Meg ma is gondolok ra neha, de tudom, hogy a masik fel reszerol hazugsag volt az egesz, ezzel nyugtattam magam mindig... nehez lesz, de egy iddo utan elfelejted, hidd el. Kitartas!!
2014. dec. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lányról küldött képeket, a hangja meg egyáltalán nem fiús.. :/
2014. dec. 23. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!