Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinte megfojtom őt a szeretetemmel és mert érdekel mivan vele?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel pár hónapja vagyok együtt. Neki nincsen érintős telefonja. Csak egy pici gombos van amin hívni tud. Nincsen neki facebookja,instagrammja,se semmilye. Laptopja sincsen neki, a testvére gépét használja ha nagyon muszáj. Azt mondta nem akar magának telefont tabot vagy gépet. Én viszont sokszor nem érem el őt. A gombos telefonját is alig hordja magánál. Őt szinte lehetetlen elérni, ha neki valami fontos dolga van akkor hív másokat,de őt nem lehet,nem hordja magánál a készülékét. Tudom,hogy ez fura,de engem nem zavart eddig.. Most viszont,hogy együtt vagyunk már sajnos igen. Nem lehet vele sok mindent csinálni. Nem tudunk moziba menni,nem néz filmeket. Csak könyveket olvas. Ez alapján azt hihetnétek,hogy az őskorban él. Pedig nem. Az öltözködési stílusa nagyon jó,modern vagány, márkás ruhákba jár. Nagyon társasági ember rengeteg haverja barátja van neki. Még bulizni is szokott menni. De mégis különc. Ha nem vagyunk együtt nem is tudok vele semmit beszéln. Ha történne vele valami akkor sem érem el. Meg van hogy 2 napig nem látom és nem tudom mitcsinál,milyen napja volt stb. Kértem,hogy legyen mindig nála a telefon,de azt mondja semmi életbe vágó nem lehet,ha találkozunk akkor minent megbeszélünk. Találkozni is ezért úgy szoktunk,hogy személyesen előre dumálunk meg minent.

Most nem láttam őt hoszabb ideig.5nap és alig beszéltünk. Amikor én próbáltam keresni nem vette fel..aztán persze később visszahívott. Igaz csak egyszer,de egyiknap semmit nem beszéltünk. Hívtam írtam neki smst de csak másnap délután keresett telón. Szerintetek ez így normális? Csak mert ő azt mondta nekem,hogy kezdem őt "megfojtani" a viselkedésemmel. Túl reagálom tényleg?


2018. ápr. 25. 13:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ellenőrízni???????? Mióta szokás a másikat ellenőrizni?
2018. ápr. 25. 14:49
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. Kellett a páromnak egy kis idő, mire megértett engem.

Egyszerűen arról van szó, hogy szeretek arra koncentrálni, amit épp csinálok. Ha dolgozom, arra figyelek, ha szünetet tartok, pihenni szeretnék, beszélgetni a munkatársakkal. Ha otthon vagyok, keresek valami munkát magamnak, ha hobbizok nem viszem a telefont sehova. Volt, egy olyan évem, amikor telefonom sem volt.

Egyszerűen próbáld megérteni azt, hogy szüksége van a szabadságra. Nem azért, mert nem érdekled vagy meg akar csalni, hanem, mert ez jó érzés. Engem nagyon zavar, ha a telefon belezavar abba, amit épp csinálok.

2018. ápr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
38%

Nem értetted a lényegét annak, amit írtam.

Az ellenőrzést nem szó szerint kell érteni.

A lényeg, hogy nem akarja, hogy elérhető legyen, ha így jobban tetszik.


Azt még megértem, hogy mások miatt esetleg ehhez ragaszkodik, de ha komoly kapcsolatom van, azért ne akarjak már teljes mértékben elszigetelődni. Vagy vágyom komoly kapcsolatra, vagy nem. Bizonyos mennyiségű magánszférára mindenkinek szüksége van, de ez szerintem már túlzás. Ha bármi bajod lenne, hogyan közölnéd vele? Küldesz egy SMS-t, hogy elütött egy autó, ő meg két nap múlva elolvassa?

2018. ápr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!