Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha véget nem érő kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha véget nem érő kapcsolat?

Figyelt kérdés

A történt kb. 15 évvel ezelőtt kezdődött. Ő volt az első nagy szerelmem, évekig együtt voltunk, de végül szakítottunk, mivel mindegyikünk elég karakán-két dudás nem fért meg egy csárdában. Ő megnősült, gyereke lett, én elköltöztem más városba, nekem is lett vőlegényem. Sajnos az én kapcsolatom tönkrement, ezért visszaköltöztem abba a városba, ahol ő is lakott. Párszor találkoztunk az utcán, köszöntünk egymásnak, ez ment kb. fél évig. Fél év elteltével a felesége otthagyta, mégpedig azt állítottam miattam, mert a férje még mindig engem akar. Elváltak, ezután megkeresett, beszélgettünk, újra összejöttünk, de megint a szokásos veszekedések, külön mentünk. Megint lett új kapcsolata, még egy gyerek. Nekem is lett új kapcsolatom, megint elköltöztem, ismét eljegyeztek, de sajnos ez a kapcsolat is zátonyra futott. Hazaköltöztem ismét, persze megint összefutottunk. Nem beszéltünk, csak összenéztünk és köszöntünk. De abba a nézésbe benne volt minden.

Részemről újra kezdeném vele, de természetesen nem keresem, mivel párja és gyereke van. Bár a múltkori alkalommal se kerestem, mégis valahogy megérezte, hogy hiányzik. Ti hisztek a sorsszerű kapcsolatokban? 31/N


2018. ápr. 25. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy mindkettőtöket egymás felé visznek az ösztöneitek és képtelenek vagytok egy normális kapcsolatot kialakítani, nem sorsszerűség.
2018. ápr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én abban hiszek, hogy ha valaki túl sok brazil sorozatot néz, akkor előbb-utóbb az élete is egy brazil sorozatra fog hasonlítani. Soha véget nem érőre.
2018. ápr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Csoda h neked még nincs gyereked tole
2018. ápr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van visszatérőm, bár nem 15év távlatából, inkább olyan 5-6.

Azt hittem, milyen érdekes és sorsszerű. Pedig nem. Megáll a dolog, ha mondok egy nemet, mert belátom, hogy ez nem megy.

2018. ápr. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jaj Isten ments, hogy gyerekem legyen tőle. Én tudom, hogy ilyen téren őt egyáltalán nem lehet komolyan venni. Csak ezen mindig meglepődök, mert neki most is van párkapcsolata, anno meg ugye a házassága ment tönkre emiatt, hogy velem akart -ne szépítsük a dolgot- szexelni. Mert nekem ő nagyon jó időtöltésnek, nagyon vonzó pasi, de úgy mint barát/férj nekem már szóba se jöhet. Amikor párkapcsolatban éltem eszembe se jutott, hogy ő a világon van. De nekem az meg alap, hogy olyan pasival nem kezdek, akinek barátnője van, kíváncsi vagyok most hogy újra felbukkantam ez a kapcsolata is hirtelen zátonyra fut, vagy kitart a mostani barátnője mellett.
2018. ápr. 25. 23:29
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is olyan 5-6 éve tart ez,de rájöttem hogy nem az miatt mert a sors nekem rendelte.Mert az az igazi,akivel egy hullámhosszon vagy,és együtt is maradtok.Ez a jövés-menés,káosz,mint ami nálunk is van,csak egyet mutat,hogy nem passzolunk össze,csak egy icipicit,meg még nem jött el egyikünknek se az a bizonyos,nem találtunk rá.Lehet nem is fogunk,de ez miatt kár még egyszer összejönni.
2018. ápr. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de ez nem egy tündérmese, semmi sorsszerűség nincs benne. Ilyen maximum a romantikus filmekben van.


Az exed simán csak képtelen megállapodni, nyilván nem sok felelősségérzet van benne, emellett megbízhatatlan is és maximum az ösztön viszi előre. Túl sokat képzelsz bele.

2018. ápr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, az ilyet szeretik a benne részt vevők (főleg a nő) romantikus köntösbe bújtatni. Itt a hozzászólók szépen, logikusan végigvezették, hogy mi miért van, szerintem szállj le a földre.
2018. ápr. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!