Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti se orulnetek ha a parotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti se orulnetek ha a parotok ilyen otlettel allna elo? (Nyaralas tema)

Figyelt kérdés
Kocsinknak lottek es nyarig nem lesz uj az bizos. Paromnak van egy motorja is es kitalalta hogy akkor o megy a motorral, viszi a borondoket, satrat (fogalmam sincs hogy akarja, en meg egyeb okok miatt alapbol nem ulok motorra) es akkor en meg mennek vonattal le. Azt mondta igy nem kell cipekedem es mire le erek kesz lesz a sator stb.. Nekem nem tetszik az otlet mert sztem egyutt kene lennunk vegig, es tudja jol hogy sose vonatoztam meg, biztos nem talalnak oda egyedul. Ti se orulnetek ennek az otletnek??? (Pestrol megyunk a velencei tohoz)

2018. ápr. 22. 19:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
85%
Az nem olyan nagy táv, mintha külföldre mennétek. Ezen felesleges kiakadni.
2018. ápr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%

Nyugi, a velencei tó környékén nincs az az isten, hogy elkeveredj. Ki is mehet eléd a párod, de ez úgy is csak kifogás részedről :)

31/f

2018. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Ki is jonne nyilvan, nem errol van szo. Hanem az atszallasok..meg maga az otlet h kulon menjunk
2018. ápr. 22. 19:46
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, 12, hogy nem mersz egyedül vonatozni? Középiskolás koromban elutazgattam bárhová barátokhoz, rokonokhoz, vagy Balatonra. Öcsém 10 éves volt, mikor elment egyedül Zalaegerszegről Pécsre az unokatestvéreinkhez.
2018. ápr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Pestről a velencei tó az semmi. Megy oda egyenesen vonat, max a vasutállomásra kell bkv-zni. Ne legyél már ennyire életképtelen, hogy ne tudj vonattal közlekedni.
2018. ápr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%

#3. Úr Isten. -.-

31/f

2018. ápr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Pestrol nem kell atszallni.

Arra nem is irok semmit, hogy felnott ember ne tudjon egyedul vonattal elmenni valahova.

Nekem a motorozas nem tetszene, alapbol nem szeretem oket, de neked nem ez a problemad, hanem a vonat. Szedd mar magad ossze es ne legy szerencsetlen.

2018. ápr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de azt tartom furának, hogy felnott nő letedre nem vagy képes egyedül vonattal elmenni valajova. Meg ha külföldre mennetek, több órás vonatut, akkor is reálisabb lenne...
2018. ápr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
A déliben vagy kelenföldön felülsz egy székesfehérvár felé menő zónázó vonatra, a vonat egy fokkal nem bonyolultabb mint BKV-zni be fogja mondani meg kiírja majd az állomás nevét pl agárd, vagy gárdony vagy bárhova mennétek, fél órás út, ennyit külön is kibírtok. Én is tökre azt hittem hogy hú több száz kilóméteres táv és milyen idióta ez a csávó hogy ilyet akar, de ez totál logikus ötlet, ha motorral meg tudja oldani, akkor ne a vonaton cipelje a sok vackot.
2018. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
35%

Az ötlet nagyon gáz, a távolság nem vészes.

Ennyire lusta vonatozni vagy kocsit bérelni?

2018. ápr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!