Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy velekedik errol?

Figyelt kérdés
Sajnos apukam agyverzesben meghalt.Igy is nagy trauma ez egy gyerek eleteben de ami utana jott.Nemtelt el fel ev anyumnak uj csavoja lett...de miert???hogy lehet 20 evnyi hazassagot,szerelmet igy elfeledni vagy nemtudom.Azota en is parkapcsolatban elek gyermekunk is lett.Most lehet ez olyan sablonosnak hangzik de en nekem nem kene es nem is tudnek uj kapcsolatot letesiteni senkivel.Foleg ha meghal a masik.Ismerek egy oreg nenit akinek fiatalon meghalt a ferje es nem volt neki utana senkije.En ezt olyan nagyra tartom.Ki hogy van ezzel?

2018. ápr. 26. 12:17
1 2
 1/14 iamaveryniceguy ***** válasza:
100%

Minden ember máshogy reagál egy traumára. Anyudat lehet ez húzta ki a gödörből, hogy megismert valakit, aki ismét értelmet adott az életének. Ellenkező esetben lehet, hogy megőrült volna.


Az jobban tetszene? A 20 évnyi házasság alatt jól bánt anyud apuddal? Amennyiben igen, akkor nem lehet őt bántai azért, mert fél évvel később új párja lett.

2018. ápr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Elég szomorú, hogy nem tudsz örülni anyukád boldogságának. Nyilván nem felejtette el azt a 20 évet, de továbblépett. És ez így van rendjén. Miért akarod édesanyádat örök magányra ítélni? Miért nem jó, hogy van egy társa, akire számíthat? Jobb lenne hetente pszichiáterhez hordani anyádat, vagy mi?
2018. ápr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
10-20 év házasság komoly próba! Majd idővel megérted...
2018. ápr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Örülj neki hogy nem otthon szomorkodik. Ha te nem tudnál kapcsolatot teremteni ilyen rövid idő alatt, az te vagy. Az anyukád meg másmilyen. Amúgy meg nincs dok közöd hozzá kit, és mikor választ. Ez mindenkinek a privát szférája.
2018. ápr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Nyugodtan tarthatod nagyra a nénit, aki fiatalon özvegy lett és nem kezdett kapcsolatba. Belegondoltál, hogy vajon milyen élete lehetett magányosan, mindig a társa után bánkódva, mert sosem tudott túllépni a halálán?


Lehet, hogy anyukád beleugrott egy kapcsolatba, mert megőrjítené az egyedüllét, felőrölné a gyász. Nem tudom, hogy jelentheted ki, hogy te aztán sohasem tennél így. Voltál már ilyen helyzetben? Az írásodból az jön le, hogy nem, szóval könnyű úgy osztani az észt, hogy elképzelésed sincs, mi megy végbe a másik lelkében.

2018. ápr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem azt eszt osztom egy szipmla kerdest tettem fel.Es te voltal olyan helyzetben hogy meghalt apud es ra fel evre egy anyumnal majd csak 20 evvel fiatalabb csavot hozott haza??nem hiszem..sztem ez akkor sincs rendben.nem az hogy uj parja van..csak eleg korai..nekunk is korai volt gyerekeknek..
2018. ápr. 26. 13:05
 7/14 A kérdező kommentje:
Az meg hogy nincs kozom (kozunk, a tesoimra gondolok) szerintem meg de..
2018. ápr. 26. 13:08
 8/14 anonim ***** válasza:
33%

Egyetértek kérdezővel. Ha egy boldog házasságot ilyen tragédia ér, hogy egyik fél meghal azon vagy nagyon nehéz vagy lehetetlen túl lépni, akár 2 akár 20 éve tartó házasság volt.

Én nem tudnék másik férfit hozni a lakásunkba amit mi a két kezünkkel építettünk, a mi saját ízlésünk szerint berendeztük. Másik férfi abban az ágyban, ahol egykor a férjemmel szeretkeztem, aludtam? Kizárt! Kövezzetek meg, de akkor is egyetértek kérdezővel. Kinek a pap, kinek a papné. Ez az én véleményém és nem itélem el azt sem aki másképp cselekszik, mint pl kérdező anyja.

2018. ápr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 iamaveryniceguy ***** válasza:
100%

Kérdező:

Remélem anyukád beleszólhat, hogy

*hogy neveled a gyereket

*melyik nap mit főzöl

*mikor szexelhettek a pároddal

*stb...


Mert ha neked közöd van hozzá, hogy (miután felnőttél és kirepültél a 'fészekből') ő mit csinál, akkor neki is joga van továbbra is megmondani pl a fenti dolgokat.

2018. ápr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor meg otthon laktunk...en is ocsem is..
2018. ápr. 26. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!