Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjek, férfiak, akik régóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek, férfiak, akik régóta vagytok együtt a párotokkal, nem unjátok a feleségeteket/barátnőtöket?

Figyelt kérdés
Az evek elteltevel nem untatok ra a szerelmetekre? Foleg a kulsojere ertem, illetve a szexre. Nem okoz bennetek nagy feszultseget, hogy massal nem lehettek? Nem kivantok mas noket? Milyen gyakran nezegettek masokat, mennyire kivantok meg valakit az utcan stb?
2018. ápr. 26. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Dehogy nem! Mindig ez van velem. Szörnyű ember vagyok :))
2018. ápr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Igazad van. Anyámat, és az unokatesóimat is unom... meg a gyerekkori barátaimat is. Őket is lecserélem miután a 3 évente lecserélt barátnőmet is lecserélem. Mert unom.
2018. ápr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
miben van igazam, kedves kettes? :) semmit nem allitottam, pusztan kerdeztem. oszinten kivancsi vagyok a velemenyekre itt.
2018. ápr. 26. 14:09
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem unom a páromat... valahogy úgy alakítjuk a dolgokat, hogy legyen egy kis újdonságok, néha egy kis izgalom, vagy éppen romantika. De ezt tudatosan tesszük és figyelünk is rá... ellenkező esetben el tudom képzelni, hogy ellaposodna a szex, stb.

A kérdés másik része: mélyen nem tud megérinteni egy másik nő, nyilván mert elégedett vagyok azzal, amit kapok otthon. Az más kérdés, hogy egy- egy számomra nagyon tetsző nőt megnézek , szexuális jellegű gondolataim is szoktak lenni, de nem is igazán akarnék többet.

2018. ápr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

15 éve élek a párommal (5 éve a feleségem). Nem, nem unom. A szex is jó és megtaláltam azt az embert, akivel le akarom élni az életem. Nyilván vannak nézeteltérések, de ez mindenhol megvan. Viszont ő a legjobb barátom is egyben, minden rendben van. Mivel minden nőnek ugyanaz van a lába között, senki nem tud újdonságot mutatni. :D külsőre nekem teljesen ideál, maximálisan meg vagyok vele elégedve és még mindig gyönyörűnek látom. Mellesleg ugyanolyan a humorunk, mindenben hasonlítunk. Hülye lennék ezt eldobni azért, hogy egy új p.nába ürítsek, ami lehet, hogy nem is jó.

Nem szoktam más nőket nézegetni az utcán, ha nagyritkán busszal megyek, akkor inkább tömegiszonyom és elegem van, nem más nőkkel vagyok elfoglalva.

2018. ápr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a megszokás miatt hiányzik az a bizonyos érzés. Sajnos én férfi létemre romantikus vagyok, a feleségem viszont egy gép, férfi aggyal. A szex unalmas, egysíkú, érzelemmentes. Nem mondom hogy unom a párom, de sajnos túl egyhangú vele az életem.
2018. ápr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
Már a női nem-et is megutáltatta velem. De annyira, hogy a szex sem hiányzik.
2018. ápr. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!