Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom együtt tanul egy lánnyal minden nap?

Figyelt kérdés
A barátomnak van egy lány barátja az egyetemről, akivel minden nap együtt tanul, még akkor is amikor szünet van, csak akkor chatelnek...órákat. Előfordult már, hogy azért késett el a megveszélt takinkról, mert tanultak a csajjal. A múltkor a barátom mesélte, hogy a lány bőgve hívta fel, hogy fél meg fog bukni az egyik vizsgán. Van hogy egy fél napot együtt töltenek, mert tanulnak. A barátom mondta, hogy nem az esete a csaj, de ez nekem akkor is fura.

2018. ápr. 26. 11:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Ha orvosira járnak, akkor érthető, ha diplomás távolbanéző szak, akkor kamu a tanulás szöveg. Te ismered a barátod.
2018. ápr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Nálam az ilyen tanulások fele szex-el megy el.
2018. ápr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Tanulnak szexelni szerintem, igy nem hazudott es tiszta lelkiismerettel folytatjak :D
2018. ápr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
Nem normális.
2018. ápr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 iamaveryniceguy ***** válasza:
86%

Nem tudok huzamosabb időt tölteni olyan nővel kettesben, aki nem jön be. Van amikor ez kötelező, de a tanulás nem ilyen.


Tehát a "nem az esetem" része szerintem kamu. Az már más kérdés, hogy a kuki bekerül-e a punciba, de simán meglehet, hogy tényleg csak tanulnak.

2018. ápr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Mert az egyetemisták aztán Pont arról híresek, hogy folyton tanulnak, minden nap. 😂
2018. ápr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 iamaveryniceguy ***** válasza:
68%

Nem tudom jártál-e egyetemre, de vannak olyan egyetemek és szakok, ahol tényleg tanulni kell.

Végezz el egy villamosmérnökit csúszás nélkül a BME-n, akkor megtudod, hogy mennyit kell tanulni.

Végezz el egy orvosit az SZTE-n...


Nem az anglisztika, kommunikáció és marketing...stb büfé szakokat kell általánosként nézni. Ahogy nem is a nyíregyházi főiskolát vagy a gábor dénest...


Vannak emberek, akik tényleg akarnak kezdeni valamit az egyetemmel. Ilyenkor pedig tanulni kell, részt venni a külön projektekben, építeni az ismeretségi kört. Nem tudjuk, hogy a csóka melyik egyetem melyik szakán miket csinál, de kiindulni a minden nap részegen tivornyázó diákokból nem feltétlen jó alap.

2018. ápr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

#7

Jah, vizsgaidőszak után még órákat chatelni mert ugye alaposan át kell tárgyalni az eredményeket... 😂

Gondolom összesen ketten járnak arra a szakra, senki más, hogy csoportba verődve tudjanak készülni, ha valaki esetleg nem érne rá. Nem, mindig csak kettesben a szobában. Teljesen hihető.

2018. ápr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jajj ezt félreírtam. Nem chatelnek, hanem skypolnak órákat.
2018. ápr. 26. 13:19
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez teljesen a barátodtól és a csajtól függ. Tanultam sokszor sokmmindenkivel kettesben, legtöbbször tényleg csak tanultunk, nehéz szakra jártam. De volt egy akivel kölcsönösen nagyon bejöttünk egymásnak, midnig kereste a társaságom, és egy együtt tanulás alkalmával összegabaolyodtunk, otthagyta a menyasszonyát értem. Ilyen is van, de nyilván nem volt már jó a kapcsolatuk. Ha minden oké nálatok, nem feltétlen kell aggódnod.
2018. ápr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!