Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régen a párom sokat hazudott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen a párom sokat hazudott és most is folyton keresem miben hazudik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szakítottunk, de vissza könyörögte magát, hogy megváltozik.

Bevallom mostanában tényleg mintha változna, de amint egy pici gyanús dolog történik már ideges vagyok görcsölök nem tudom, hogyan derítsem ki.


Szerintetek tud az ember változni?


2018. ápr. 26. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, számodra nincs megoldás.


Ha tudod, hogy egy ilyen megbízhatatlan, és visszafogadtad... és megint kezdi, akkor egy rendkívül gyenge jellemű, befolyásolható jellem vagy.


Bocs, de így gondolom. Hiába mondanánk hogy dobd ki, nem tennéd.


Maradj csak így.

2018. ápr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 iamaveryniceguy ***** válasza:
93%
Az ember megváltozásánál csak egy nehezebb dolog van. A bizalom helyreállítása.
2018. ápr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tud... de az én tapasztalataim szerint ehhez valami drasztikus változás kell, hogy bekövetkezzen az életedben... illetve komoly minta, hatás... pl züllödt diák voltam én is 15 évesen, de a komoly családi támogatás hatására, "megkomolyodtam" és 30 évesen már ugyanúgy gondolkodom mint ők. ;) Tehát, nem mindegy milyen a környezet.


Ha viszont te nem tudsz megbízni benne soha többé, akkor ez mérgezni fogja a kapcsolatotokat. Az a baj ilyenkor már, amikor valaki eljátszotta a bizalmad, hogy ha meg is változott, nagyon sok idő kell, hogy bebizonyítsa. Ezt jó ha vele is közlöd egyébként, mert ne legyen evidens, hogy te minden tovább nélkül szemet hunysz, azt is közölheted vele, hogy továbbra is bizalmatlan vagy, és idővel esetleg újra bízni tudsz, de ehhez neki kell bizonyítania. (Szóval nem gáz az, ha tudja hogyan is álltok, és ha nagyon akar téged, fog bizonyítani... ;))

2018. ápr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tudja, hogy semmilyen bizalom nincs részemről ezért próbálja még a gyanús dolgokat is kerülni. De ha valami mégis történik amiről lehet, hogy nem is tehet akkor is egyből félek, szomorú leszek.

Nem akarom, hogy megoldhatatlan legyen a probléma, de eszem ágában sincsen szemet hunyni a dolgok felett neadjisten becsukni a szemem, mintha nem látnék. Sosem tettem ezt.

2018. ápr. 26. 15:43
 5/10 Noren1989 ***** válasza:

Vessetek ennek véget. Te már rég elvesztetted a bizalmadat az irányába, onnantól meg semmi sem jó.


Nem kell kideríteni, hogy épp sört ivott-e viszki helyett, vagy vodkát. Nem számít.

Ha önigazolás nélkül képtelen vagy tovább lépni, akkor pedig sajnos a te fejedben is vannak zűrök.

2018. ápr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 iamaveryniceguy ***** válasza:
Ez nem fog elmúlni, csak az idődet vesztegeted. Nem tudja bebizonyítani, hogy megváltozott. Évek múlva is benned lesz majd, ha mondjuk nem otthon alszik, hogy most éppen hol lehet valójában.
2018. ápr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Megoldás nincsen a helyzetre?

Csak szakítás?

2018. ápr. 26. 15:50
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Azért vagy mindig készenlétben és toppon mert tudod jól, hogy nem hiszel neki igazán. Te ismered, neked kell eldöntened mennyire is ismered jól a párod, a céljait, elveit, viselkedés adott szituációkban s mennyire fontos számára a kapcsolatotok.

A kérdés, hogy számodra megéri e ennyi energiát vagy nyugodtabb kapcsolatra vágysz.

2018. ápr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol benne, minek erőltetni. Úgy lett volna érdemes megbocsátani, hogy hátra tudod jagyni a múltat, és tudtok tiszta lappal kezdeni. De annak, hogy minden lépésén kattogsz, annak nincs értelme. A bizalom kulcsfontosságú egy kapcsolatban.
2018. ápr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapból, minek fogadtál vissza egy hazug embert? Nem fog megváltozni.
2018. ápr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!