Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év alatti nők, ti is vágytok arra hogy babátok legyen, és ezzel "nyaggatjátok" a barátotokat?

Figyelt kérdés

Az én barátnőm 2 hónapja szeretne babát, folyamatosan erről beszél. Nincs olyan nap amikor nem említené meg ezt. De én még próbálom húzni az időt, mert még szerintem fiatalok vagyunk és nem vagyok benne biztos hogy végig gondolta e ezt. Ő 22 én 24 éves vagyok, az igaz hogy együtt lakunk, és 3 éve ismerjük egymást.


Tehát az a kérdésem, hogy: 25 év alatti nők akik szeretnének gyereket ez Ti komolyan gondoljátok, tehát végig gondoltátok, vagy csak kipattant a fejetekből? Barátotok mit szólt hozzá? Belevágtatok?


Köszi előre a hasznos válaszokat!


2018. ápr. 26. 20:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én még most, 29 évesen sem vágyom gyerekre, de mindannyian mások vagyunk. Ismeretségi körömből van olyan, aki már 21 évesen is érett volt lelkileg is az anyaságra, és nem a semmire szült, van aki meg hasonló korban olyan, hogy "hihi, megszakítással védekeztünk, és becsúszott" meg "jaj, de cukik a babuciiiiik, én is akarok egyeeet", és rohadtul nincsenek rá megérve.
2018. ápr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
23%

Jesszusisten, 24 évesen a hátam közepére se kívánok egy visító-vörösödő kis takonybuborék-gyárat :D

Mondjuk mi megbeszéltük, hogy ha besikerülne - fogamzásgátlót szedek, bízom benne, de bármi történhet - akkor megtartanánk, és szeretnénk, de egyelőre biztosan nem vágyunk rá, majd pár év múlva esetleg. Össze tudnánk kapni magunkat most is, és bírnánk vele, de még nem szeretnénk. Tökéletes egyetértés van ebben köztünk.


Te mikor gondolod optimálisnak a gyerekvállalást, kérdező? A barátnőd meddig lenne hajlandó várni ezzel? Számold bele, hogy egy nőnek ilyen téren kevesebb ideje van, szóval ha több gyereket szeretne, akkor nem hülyeség nekilátni kb ilyen korban, eleve nem biztos hogy egyből teherbe esik.. Ezt alaposan át kell gondolni, és át kell beszélni kettőtöknek. Anyagilag megtehetnétek egyáltalán? Hány gyermeket szeretne? Mik a tervei? És neked? (Nem azért kérdezem, hogy feltétlenül válaszolj rá itt, inkább nektek kellene ezeket megbeszélni egymással.)


Egy baba komoly döntés, csak akkor szabad belevágni, ha mindketten komolyan akarjátok!

2018. ápr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
33%
Engem nem kellene nyaggatni mert huszonéves srácként én is erre vágyom.
2018. ápr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
74%
Nekem furcsa, hogy ennyi idősen valaki komolyan gyerekre vágyik. Vagyis vágyni lehet, de ritkán vannak meg az anyagi és egyéb feltételei. Ilyen korban még épphogy befejezi valaki a sulit, aztán kéne pár év munkaviszony, biztos jövedelem, megtakarítás, lakás stb. Vagy nektek a szüleitek mindent alátok tettek? Nem rosszból azzal sincs gond, de ha nem így van, akkor sürgősen gondolkozzon el a barátnőd.
2018. ápr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!