Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sosem tudnék egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem tudnék egy normális kapcsolatot létesíteni ameddig itthon kell élnem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Másodéves egyetemista vagyok és megismerkedtem egy szintén másodéves sráccal a suliból. Bennem nagyon nehezen alakul ki bármi is kapcsolati téren, de őt nagyon hamar megkedveltem. Már hetek óta találkozgatunk és itt lenne az ideje hogy hazahozzam bemutatni vagy hogy egyáltalán áthívjam (ő kolis egyébként mert nagyon nagyon messze lakik), de nem lehet mert én meg a nagyszüleimmel élek anya halála óta akik rettentően konzervatív, maradi emberek. Ők ilyen házasság előtt semmi beállítottságúak. Ha idehoznám a fiút, kettesben nem is lehetnénk. Így viszont sosem fogunk tudni együtt lenni, mivel nyilván a mai világ már nem úgy működik mint 80 évvel ezelőtt. Ilyeneket ne is írjatok kérlek..elégszer ki lettem oktatva az erkölcsről életem során. Nem tudom hogyan tudnék elköltözni, tőlük nem igazán kapok pénzt, minden költségemet magamnak fizetem és még így sem marad sok pénzem, hogy itthon lakok. Valaki tudna bármilyen tanácsot, ötletet adni? Nagyon fog fájni ha emiatt el kell engednem a fiút.. Neki egyébként ezt még nem mondtam el.
2018. ápr. 27. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Felviszed, bemutatod, bementek a szobádba, és bezárod az ajtót.

Mit tesznek? Rád törik?

2018. ápr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én hónapok után mutattam be a szüleimnek a barátomat, amikor már biztos volt minden. Pár hete találkozgattok ez még nem kapcsolat max. ismerkedtek.

Ha az együttlét alatt a szexre gondolsz a koliban meg tudjátok oldani, ha jó fejek a szobatársak. :D Nyilván hozzátok nem mehettek, azt meg szerintem a srác is tudja, hogy eléggé gáz lenne állandóan a barátnőjéhez átmenni a szex miatt.


22/L

2018. ápr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

" ha jó fejek a szobatársak."


Ja, azok lesznek, csak a rejtett kamerákat szúrd ki időben.

2018. ápr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Oszinten nem ertem mi a baj. Nem viszed fel a nagyidhoz aztan kesz, talalkoztok mashol. Nem is kell errol beszamolnod, nem tartozol senkinek elszamolassal. Majd par honap mulva elmondod h van vkid es tomondatokban beszelsz rola, amugy meg mindenre bologatsz amit a nagyid mond. De most tenyleg nem vagom h azon kivul h nalatok nem lehet dugni mi a bajod... Az emberek elsopro tobbsege nem tud husz evesen a labara allni, ez sem olyan kirivo dolog, h emiatt ketsegbe ess.
2018. ápr. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!