Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tud velem lefeküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud velem lefeküdni ha eddig minden rendben volt?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk, de nagyon sokat veszekedtünk (miattam) és szakítottunk. Mind a kettőnknek a külön töltött hónapok alatt volt párja, de nagyon hamar véget ért mind a két kapcsolat. Ez után elkezdtünk beszélgetni, találkozgatni. Minden annyira jó volt komolyan mint még soha. Sokkal figyelmesebb volt, sokkal jobban foglalkozott velem, nagyon sokat beszélgettünk. Átbeszéltük a szakítás okait, láttam rajta, hogy változott.

Néhány aprócska gond még volt ami megoldásra szorult, de simán nagyon jó lett volna minden.

Egy hétig ez ment, nem feküdtem le vele. Célzásokat tett rá, hogy valamelyikőnknél nem alszunk-e együtt, de én most hétvégére terveztem, ugye ő is akart itt aludni nálam.

Mára egy közös progmatot terveztünk, amit lemondott, mert, hogy otthon kell segíteni a családnak (23 éves), mondta holnap sem fogunk találkozni.

Rákérdeztem, hogy akkor ezt vehetem úgy, hogy nem akar már semmit?

Azt mondta igen, mert hiába már nem lennének egyéb problémák köztünk, ő nem tudna velem lefeküdni. De kérdezem én akkor minek kérdezgette, célozgatott, minek tervezgettük a kapcsolatot? Erre állítólag tegnap este jött rá (tegnap nem találkoztunk, de ő akart volna csak dolgom volt).

Nem tudja állítása szerint miért nem tudna, csak így érzi.

Közöltem vele akkor ha így döntött több lehezősége nem lesz nálam.. megérti.

De ahogy ismerem fog még próbálkozni.


Szerintetek miért kezdett el így viselkedni? Mi baja lett hírtelen?

Azt mondja nem arról van szó, hogy mást szeret, csak valamiért nem menne neki.


Van erre valami értelmes magyarazat?

Esetleg én ronthattam el valamit?


20L



2018. ápr. 28. 12:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem eleve nem sok esélye volt. Melegítve csak a töltött káposzta jó. És ez nem csak közhely. Nagyon nagyon ritka, hogy beválik egy újrakezdett kapcsolat. Ez, meg hogy szakítotok, de az új kapcsolat meg annyira se volt jó, mint a régi, akkor menjünk próbáljuk meg azt újra hozzáállás elég gáz.

Én mondjuk a 69%-ossal nagyon nem értek egyet. Mi az hogy csesztetve volt a pasi és ezt nem szeretik...talán lehet, hogy joggal volt csesztetve és sok vita. De az amúgy is már a múlt, most az újbóli próbálkozásnál minden jó volt, szóval az nem lehetett ok erre.

Hogy a férfi hiúsága sérült esetleg, hát nem kéne sajnálni. Mindkettőjüknek volt más, tudta jól, ha ennyire nem birta lenyelni, minek tette a szépet 1 hétig és etette be a kérdezőt az újrakezdéssel? Na mindegy. Én tuti nem foglalkoznék már vele. Egyrészt nem hiszek ezekben a felmelegítésekben, másrészt ezek után már tényleg kár erőltetni.

2018. ápr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Éretlenek vagytok, és nagyban megy még a játszmázás köztetek.
2018. ápr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!