Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lehet eljátszani, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet eljátszani, hogy minden rendben van?

Figyelt kérdés

1 éve megcsalt a párom, de még mindig nagyon bánt, főleg, hogy azóta feloldotta a nő tiltását a facebookon és a gépünk előzményeit nézegetve megláttam, hogy többször is ráment az adatlapjára.

Annak idején megbeszéltük ezt a dolgot, bár később maradtak még kérdéseim amire nem kaptam választ, de nem hoztam fel mert még ő haragudott rám, ha erről beszéltem. Egyébként részemről mindent megteszek a kapcsolatért, de ezek után nem azt látom, hogy ő annyira megbánta, ha rákeresett a nőre. Már egy ideje ez van, hogy mellette boldog vagyok és nem gondolok a történtekre, de esténként , munka közben csak ez tud járni a fejemben,sokszor estéket sírok át miatta.

Ezt elmondjam neki vagy nem kéne ezzel kijátszani a veszekedést?


2018. ápr. 26. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem szabad játszani. Mondd el, ha bánt valami!
2018. ápr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mondd el, h mi bánt, aztán megint mérges lesz és megharagszik... Főnyeremény hapsi, aki megcsalt, aztán nézegeti a csaj adatlapját, és ha mersz szólni, még te leszel a bunkó, meg mindenben rosszat látó.

Kell ez neked? ...

2018. ápr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mutasd ki, hogy nagy a gond.
2018. ápr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Minek banna meg? Tudja, hogy megalazhat teged ahogy akar.
2018. ápr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1. miért teszel egy kapcsolatba enegiáz, ahol téged a párod megaláz, kihasznál?


2. jó kapcának lenni?


3. és hogy mondhatod, hogy minden rendben a kapcsolatodban, ha ott megcsalás, flörtölés történhetett?


4. miért hazudsz magadnak, hogy minden oké? hiszen sírsz, szorongsz, aggódsz.


5. ez nem kétoldalú, tiszteleten alapuló szerelem.

2018. ápr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Beszéld meg vele

Normálisan

Higgadtan..

Aztán eldöntitek milessz.

2018. ápr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig el lehet játszani, hogy minden rendben.


A kérdés az, hogy érdemes-e.

2018. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell megbocsátani a megcsalást. Láthatóan neked sem megy, nem tudtad magad túltenni rajta. Így semmi értelme a kapcsolatotoknak. Vagy elfogadod és elfelejted, vagy szakítsatok.
2018. ápr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Így jártál... aki egyszer megcsalt, máskor is meg fog.
2018. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!