Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám leszoktatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám leszoktatni a páromat az undorító szokásairól?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy megváltoztatni valakit nem túl erkölcsös, de ezektől a tulajdonságaitól tényleg a falra mászok. Például túrja az orrát, és ha közben az ágyban van, simán beletörli az ágyneműbe, vagy a saját mellkasába. Mikkor közlöm vele, hogy ez undorító annyit válaszol, hogy úgysem szedett ki belőle semmit... Nekem kell megkérnem, hogy mosson fogat, vagy mossa fog az arcát...
2018. ápr. 29. 10:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
69%

Átérzem, nekem volt anno egy olyan barátnőm aki reggel nem mosakodott, engem nagyon zavart és kijelentette, hogy nem is változtat rajta.


Ha zavar és nem változtat rajta, akkor szerintem lapát. Gondolom azért van nem egy ilyen igénytelen dolga.

2018. ápr. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Ugyan úgy naponta fürdik, mossa a haját, borotválkozik, stb...
2018. ápr. 29. 11:20
 13/24 A kérdező kommentje:
Még parfümöt is használ, csak ez a pár dolog, ami kiakasztó.
2018. ápr. 29. 11:21
 14/24 anonim ***** válasza:
95%

Megmondod neki, hogy vagy befejezi a gusztustalankodást vagy csinálja egyedül!


Ebben szerintem semmi bonyolult nincs.

Vagy tán könyörögni akarsz neki?

2018. ápr. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Szóval a randizás során nem derült ki, hogy magától nem mos fogat... hihető
2018. ápr. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Napi egyszer megmossa, meg nyilván mielőtt találkoztunk szintén megmosta, csak most, hogy összeköltözünk elengedte magát. Mikor cigizett büdös volt a szája, nem bírtam vele csókolózni volt, volt hogy napi 4-szer, 5-ször is megmosta, csak hogy csókolózzak vele végre (nem mintha sokat segített volna).

De attól még, hogy minden este megmossa a fogát a reggeli lehelete akkor is büdös marad.

2018. ápr. 29. 12:34
 17/24 anonim ***** válasza:
32%
Kedves kérdező! A férjed beleúnt abba, hogy nincs szex. Én is így adtam a jelét a feleségemnek, bár ez neki fel sem tűnt. Mondjuk az sem tűnik fel neki, hogy glancba vágva eljárok otthonról, de nem is érdekel... ;)
2018. ápr. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes komment. Ebben lehet valami, köszönöm! :)
2018. ápr. 29. 13:22
 19/24 anonim ***** válasza:
52%

Aki azt mondja, hogy ezek a dolgok ismerkedésnél kiderülnek, annak vagy van egy üveggömbje, vagy boszorkány, jövőbelátó, stb.

Leszoktatni egy felnőtt embert csak komolyabb behatással lehet valamiről, ami szinte lelki traumát okoz.

Nyilvános megalázás, meg hasonló durvább dolgok.

2018. ápr. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Még fiatal pár vagyunk, húszas éveink elején járunk még, szóval remélem, hogy azért sikerül valamelyest :) Lelki terrort azért nem akarok okozni neki.
2018. ápr. 29. 13:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!