Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám leszoktatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám leszoktatni a páromat az undorító szokásairól?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy megváltoztatni valakit nem túl erkölcsös, de ezektől a tulajdonságaitól tényleg a falra mászok. Például túrja az orrát, és ha közben az ágyban van, simán beletörli az ágyneműbe, vagy a saját mellkasába. Mikkor közlöm vele, hogy ez undorító annyit válaszol, hogy úgysem szedett ki belőle semmit... Nekem kell megkérnem, hogy mosson fogat, vagy mossa fog az arcát...
2018. ápr. 29. 10:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
33%

Fejezd már be Kérdező!


Tökmindegy, mennyire disznó a pacákod, így is, úgy is, szétrakod neki majd ma este is a lábad nem?


Minek tetted fel a kérdést?


Megsúgom neked hogy egy ilyen bal**sz nő mellett, aki nem asszony a talpán SEMMILYEN FÉRFI NEM VÁLTOZTAT.

2018. ápr. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos az én férjem sem mos fogat, csak ha kiküldöm, és utána leellenörzöm, mint a gyerekeinknek. Éppen ezért évek óta nem is csókolózunk, csak nagyon ritkán. Ráadásul bagózik. Pedig évekig nem volt gond ezzel. Nemrég meg rászokott, hogy szipákoljon. Igazából nem szipákol, csak nem tudok rá jobb szót. Mikor már idegesen mondtam neki, hogy ha mégegyszer meghallom gyilkolni fogok, pár bapig abbahagyta. Nem tudom mit kezdjek ezzel.
2018. ápr. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

#21

Miért idegesíted fel magad más ember miatt? Amíg nem a te dolgod, hogy mit csinál, és a te életedre nincs hatással miért hagyod, hogy kizökentsen? Ennyire maoista vagy, vagy csak szimplán imádsz veszekedni, és másokat gyalázni?

2018. ápr. 29. 14:59
 24/24 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező:


Ki mondja meg neked, ha nem én? Mások úgysem fogják az igazságot így eléd rakni.


De többször nem mondom el.


Ennyi

2018. ápr. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!