Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel ha nagyon összeves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel ha nagyon összeveszünk akkor nekem jön vagy minimum felpofoz. Hogy lehetne erről leszoktatni?

Figyelt kérdés

Ha nagyobb vitáink vannak egyszerűen nekem jön és elkezd ütlegelni, felpofoz stb. Nyilván nem ütök vissza de volt màr, hogy durvàn fellöktem emiatt.

Nagyon szeretem. Nem akarom emiatt elhagyni de idegesít ez a szokása.



2016. szept. 3. 13:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Egyenjogúság van :üss vissza. de legjobb lenne szakítani mert egy idegbeteggel késöbb nagyobb bajok is lesznek.
2016. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Egyenjogúság ide vagy oda nem utok vissza. Egyből kiterülne ez egyértelmű.
2016. szept. 3. 13:55
 3/22 Noren1989 ***** válasza:
27%
Akkor marad a jóöreg otthagyás.
2016. szept. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
44%
De abból tanulna..
2016. szept. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

ultimatum.


mondd meg neki, hogy ezt igy nem csinalod, hagyja abba, kulonben vege.

2016. szept. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
Nem lehetseges,hogy valamilyen indulatkezelesi, vagz pszichologiai problemaja van,es azert nem kepes kontrollalni az indulatait?
2016. szept. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
6# De lehet, elkepzelheto. En is gondoltam mar erre.
2016. szept. 3. 14:06
 8/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk először is miért kell nagyon összeveszni? Illetve ez miért fordul elő gyakran? Lehet ez a kapcsolat eleve nem túl jó, úgy tűnik ideje továbblépni. De ez a verekedés számomra azt jelentené, hogy leépítsem a csajt. Próbáld megbeszélni vele, de ha nem vezet eredményre, akkor tipli...
2016. szept. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem sűrűn veszünk ossze ilyen nagyon.

De pl ma is megtortent.

2016. szept. 3. 14:12
 10/22 anonim ***** válasza:
Dícséretes hogy tűrtőzteted magad. Ez a csaj nem is érdemel meg téged. Mivel elvileg egyenjogúság van te is visszaüthetnél de a fizikai előnyöd miatt érthetően nem teszed. Viszont az is beletartozik az egyenlőségbe hogy akkor a nő se ütlegelje már a férfit. Ha ez így folytatódik a nő is tud ám komoly sérüléseket okozni pl. mi lesz ha egyszer kinyomja a szemed véletlenül vagy akármi. Hagyd ott, nem normális az ilyen.
2016. szept. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!