Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a barátnőm bízzon bennem?

Figyelt kérdés
Jóképű pasi vagyok és a csajok szeretnek velem flörtölgetni és persze én belemegyek a játékba barátnőm előtt is csináltam és teljesen kiakadt. Kolléganőmmel is szoktunk cicázni, szexuálisan túlfűtött beszélgetéseket is szoktunk folytatni, esetleg még tapik beleférnek, de ennél tovább nem mennék. De barátnőm nem hiszi el, hogy nem csalnám meg soha. Hogy bizonyítsak neki?
2018. ápr. 29. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk úgy, hogy ne legyél egy kétbites, farokvezérelt gyökér.
2018. ápr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Nálam a cicázás és a tapi sem férne bele!


Mondjuk úgy, hogy nem tornáztatod a hiúságodat és az egódat és nem mész bele semmilyen félreérthető szitációba! A lelki megcsalás is megcsalás.

2018. ápr. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Éhes troll.
2018. ápr. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy erdemes a bizomra. Edd meg,amit foztel.
2018. ápr. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Soha nem fog benned bízni és elmondom hogy én sem bíznék ilyen pasiba. Olyat kell találnod akinek ez bele fér egy kapcsolatba. Amit megsúgok hogy nehéz lesz.
2018. ápr. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A flörtbe sem a túlfűtött szexulái beszélgetés, sem a tapi nem fér bele. Kedves és igencsak visszafogott erotikus célzások világ udvarlás az udvarlás kedvéért.
2018. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!