Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha adódna rá egy lehetőség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha adódna rá egy lehetőség, lecserélnétek a párotokat egy sokkal jobbra?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 30. 20:37
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem cserélném le, őt szeretem és vele akarok maradni.


Az exeimet se cseréltem le, egy kapcsolatomnak lett csak vége harmadik személy miatt, ahol az exemnek megtetszett egy másik lány és miatta szétmentünk, a többi esetben más okból lett vége.

Nyilván van a pasimnál "nagyobb hal", de csak ez miatt nem cserélném le. Eddig olyasmi se derült ki hogy szemét lenne, pedig már 6 éve gyütt vagyunk, úgyhogy jó eséllyel még sokáig együtt maradunk.

34N

2018. ápr. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
22%
A hugom már mondta a párjának egy szerinte jó pasit látva "erre lecserélnélek".
2018. ápr. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
89%
Egyes vagyok ismét és jó emberismerő. Sosem voltam együtt szemét disznókkal és sosem cseréltem le senkit senkire. Nem érdekel, ki "jobb" mert mit jelent a jobb? És ha szeretek valakit akkor hogyan lehetne bárki "jobb"? Persze, mindig van magasabb, gazdagabb, jóképűbb stb. Ahogy nálam is van ezermillió szebb, vékonyabb, magasabb nő. És? Most éljek állandó stresszben, hogy mikor cserélnek le? Az emberi kapcsolatok nem erről szólnak.
2018. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Diavolino44 ***** válasza:
27%

Erdekes kerdes.

S igen, ha ugy erzem, hogy az a szemely, sokkal jobb minden tovabbi nelkul. Viszont ! Ugyanezt elvarom a paromtol is, ha o talal jobbat ne habozzon, menjen.

2018. ápr. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
70%
Igen, a nem létező páromat szeretném lecserélni egy létezőre.
2018. ápr. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
78%

Nem. Több okból.

A legfontosabb: egy család vagyunk. Nem csak a pasim: a férjem, a gyerekeim apja, összetartozunk.

A gyerekeimnél is van jobb és szebb, mégse fogom őket lecserélni. Miért lenne a férj kevésbé fontos?

A másik ok: mi tökéletesen megérdemeljük egymást. :)

Messze vagyunk a tökéletestől, de kiegészítjük a másikat, elfogadjuk a hülyeségeivel. Nem jobb vagy rosszabb, mint akit érdemlek.

Egy belsőre vagy külsőre jobb férfivel nem illenénk össze ennyire. Mindig bennem lenne, hogy túl jó mellém. Igyekeznék kompenzálni. Rágörcsölnék, jönnének a kudarcok... Hosszú távon nem lenne kiegyensúlyozott a kapcsolat.

2018. ápr. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
24%
A legtöbb nő így megy át egy új kapcsolatba.
2018. ápr. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
82%

nem egészen értem.

a párom okos, szép, kedves, törődő, jó ember. ha jönne valaki, aki még okosabb, még szebb, még kedvesebb, még törődőbb, még jobb ember lenne, akkor eléggé logikus, hogy lecseréli az ember.

ha jön egy másik férfi, aki mondjuk abban jobb, hogy jobban néz ki, az nyilván kevés. vagy ha abban jobb, hogy kedvesebb, és így tovább. de ha minden számomra fontos dologban jobb, mint a jelenlegi, kevesebb olyan szokása/tulajdonsága van, ami nekem kevésbé tetszik, vagy csak számomra könnyebben tolerálhatóbbak ezek a dolgai, akkor ja, nagy valószínűleg lecserélném. mint ahogy ő is engem ugyanebben a szituációban.

ha téged most az érdekel, hogy a mostani páromat, aki diák, otthon lakik, pénze sincs, lecserélném-e egy pénzes szépfiúra, akkor azt mondom nem. 6 éve nem cseréltem le, nem is gondoltam rá. de jobb mindenkinél van. csak nem keresem.

2018. máj. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
20%
A feleségem egy szexuális analfabéta, havi 1X 5 perccel. Várj...gondolkozom...aha, megvan. A kérdésedre a válaszom: I G E N
2018. máj. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
42%

19-es

te egy qrva vagy

2018. máj. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!