Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszamenni az ex férjhez?

Figyelt kérdés

Van e olyan köztetek aki visszament az exéhez milyen tapasztalatok vannak ezzel kapcsolatban megéri e ezt megtenni


Én 32 év után hagytam el a férjemet azóta volt egy új párkapcsolatom másfél évig tartott és azért ért véget mert sem A férjemet sem a családomat nem voltam képes elfelejteni olyan ez már bennem mint egy tudathasadás. A férjem visszavár két és fél évet voltunk külön és elváltunk

Nemrég találkoztam vele két alkalommal ő nem olyan ember aki kifejezi az érzelmeit Kíváncsi voltam milyen hatással van rám. Előzőleg nagyon ivott és szeretetlenül bánt velünk. Emiatt évekig sok sok évig szenvedtem és már elszállt a szeretetem csak éltünk egymás mellett. Szinte nem törődött velünk. Anyagilag mindent megtett és talán úgy érezte hogy Ezzel fejezi ki a szeretetét Most azt mondja megváltozott megértette hogy mivel bántott engem már nem iszik egy fél éve és azt mondja nekem egy új kezdet lenne amiben figyelembe venné az én érzéseimet is

Azonban amikor találkoztunk ez már nem jelentett számomra sokat el hidegedtem tőle és az az erős vágy hogy láthassam és helyrehoz hasam azt a sok fájdalmat amit okoztam azzal hogy elhagytam őt, elszállt belőlem valahogyan. láttam hogy már jól van Helyreállt a lelki békéje

És talán csak ennyi kellett hogy végre találkozhassak vele.

De bánt nagyon hogy ha elutasítom Akkor most vesztem el őt örökre. Megtehetem e én ezt?

Nem tudom hogyan tudnak emberek új életet kezdeni hogy lehet elfelejteni a régi párjukat az előző életünket Hogyan lehet ezen túl jutni

De tulajdonképpen a fő kérdésem az hogy VALÓBAN Megéri e visszamenni



#alkohol #leszokás #elhagyás #ivás #menés #hosszú házasság #válás feldolgozása #nélkülük
2018. ápr. 30. 20:55
 1/1 anonim ***** válasza:
30%

Meg hát, menj!

Mi ez az asszonyverős hosszú hétvége?!

2018. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!