Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan közelednél egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelednél egy olyan lányhoz akit nem akarnak elengedni otthonról /legalábbis ezt állítja/?

Figyelt kérdés
16 éves
2010. jún. 13. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
menj az ablaka alá szerenádozni:D
2010. jún. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elmennék hozzá otthonra, akkor nem kell elmennie semerre :D

Am ha tudod h nem engedik el, akkor vaszeg már beszélgetsz vele akár suliban, akár msn-en, szal szóban már közeledhetsz hozzá. Csak szavakkal is le lehet venni 1 lányt a lábáról (tapasztalat), utána meg a többit megoldjátok ha összejöttetek esetleg.


"életművész"

2010. jún. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

megkerded az okat, amiert nem engedik el otthonrol...szerintemolyan szulok nincsenek, akik nem engedik a lanyukat ki soka, elvegere nem egy bortonben el.

vagy lehet, hogy kifogas az h nem engedik ki, de ha tudod jol h nem kifogas, akkor kerd meg h o mondja meg h mikor es hol tudnatok talalkozni

2010. jún. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
attól függ hogy akarsz közeledni hozzá, sztem...:)
2010. jún. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

engem se nagyon engednek ki...mert féltenek pfff

szval nem hiszem h hazudik..

mondjuk nekem legalább 9-re itthon kell lennem :/

de anyámék azt mondták ha több ideig együtt lennék a pasimmal és be is mutatkozik nekik,látják rajta h rendes..elengednének vele több helyre is..(persze tudják hol vagyok meg azért ne a világ másik végére XD)

ciki vagy sem ez van :/

15/L

2010. jún. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A lány anyja egyedül neveli a nagyszüleivel, nagyon féltik.
2010. jún. 17. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!