Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és most készülök egyetemre menni.

Viszont mire végzek és diplomám lesz, addigra 25 éves leszek. Biztos állás, ezzel nincs probléma.

Inkább egy "belső érzés" nem hagy nyugodni.

Barátnőm viszont 22-23 éves lesz, mire végez az egyetemmel és már munkába is állhat.

Viszont én arra rá csak 2-3 év múlva tudnék pénzt keresni és nekilátni az önálló életnek.

Mindketten egyetértünk abban, hogy korán szeretnénk gyereket vállalni, minimum 28 évesen.

Én már szeretnék 24-25 éves koromban a családom kialakításán dolgozni és azt finanszírozni, de ezt nem fogom hamarabb elkezdeni, mint 25 évesen.

Félek, hogy a barátnőm úgy fogja érezni, hogy az útjában állok és hátráltatom.. Hogy majd jön valaki idősebb pali, akinek már van munkája és dolgozik, biztos egzisztenciája van és elrabolja tőlem, mert vele korábban is nekiállhat ennek, amíg én csak tanulok..

El vagyok keseredve, nem tudom, hogy mitévő legyek.

Valaki élt át hasonlót? Megosztaná velem?

Köszönöm.



2018. máj. 1. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha szeret téged, akkor nem fogja "elrabolni" senki. De ezt vele kellene megbeszélned, és az aggodalmadat elmondanod neki őszintén. Persze az is lehet, hogy a feltételezésen, hogy elhagyna bárkiért egzisztenciális okokból, annyira megsértődik, hogy két hétig a kanapén alszol. De ennek inkább örülj majd, mert azt jelenti, hogy komolyan gondolja, hogy szeret téged.
2018. máj. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi erre mit írjunk? Ezek szubjektív érzések, van, akinek belefér, van, akinek nem. A barátnődnek mondd el ezt így, ahogy ide leírtad, a tutit csak ő fogja megmondani.
2018. máj. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A tutit senki nem tudja megmondani, még a barátnőd sem, de igen kevéssé valószínű, hogy a tini szerelmeddel alapítasz majd családot, függetlenül attól, hogy meddig tanulsz.
2018. máj. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem egzisztenciális dolgokra gondoltam, erről szó sincs, ismerem, ő nem olyan.

Arra értettem, hogy lesz, amit valaki azonnal, de én csak 2-3 évre tudnék megadni neki :(

2018. máj. 1. 19:39
 5/9 anonim ***** válasza:

"Megadni valamit, amit te nem" == egzisztenciális ok.


Vagy nem ugyanazt értjük ez alatt a szó alatt.

2018. máj. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha akar, elhagy. Ha nem, nem. Erre nem lehet mit mondani.

Üdv a mai fiatalok világában. Ezért nem erőltetik a legtöbben 30 év alatt a családalapítást. Főleg a diplomások. 25-6 évesen kerülnek ki az egyetemről, egzisztencia még sehol, se háttér, se biztos otthon, se semmi.

Szerintem annyi víz lefolyik addig még a Dunán, hogy nem aggódnék ezen már előre a helyedben.

2018. máj. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már bocs, de az sem biztos hogy sikerül az egyetem. A fele ember kibukik onnan vagy jóval később végez. Pénz nélkül rohadt nehéz lesz a suli is, közben a barátnőt is hozni-vinni mindenfelé... Összeköltözni! Mert egy év után illik azt is, különben totál komolytalan az egész és a csaj átnyargal egy bmw-s, lakásos igazi pasihoz!
2018. máj. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem feleslegesen stresszeled magad! Csak éld az életedet, azt a szakaszát ahol éppen tartasz! Tanulj és szeresd a barátnődet és akkor nem kell tartanod attól, hogy valaki elveszi tőled! Ki fog alakulni az életetek úgy ahogy szeretnétek!
2018. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kb nalam ugyan ez volt. En vagyok a lany. Azthittem lesz jovonk es szerettem a baratomat ...azota exemet. De igen..jott egy idosebb ferfi az eletembe. Akivel azota is egyutt vagyok. Szerintem ne almodozz es ne is parazz ra. Utkozben minden kiderul de ha ra gorcsolsz..na az gaz. Ha az en exem akkoriban magaban hasonloan gondolkodott volna..en tuti kivagom. Mert meg nem is bizott bennem ezekszerint.
2018. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!