Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Hogy oldódott meg?

Figyelt kérdés

Volt párommal már 2 éve szakítottunk, mégis folyamatosan kikötünk egymás mellett.

Miattam lett vége, túl hisztis voltam, de azóta teljesen megváltozott a személyiségem, rengeteget tanultam belőle. Nagyon szerelmesek voltunk egymásba, 1 évig voltunk együtt.


Szakítás óta talán 3 hónap volt a leghosszabb idő, amíg nem beszéltünk. Szinte minden alkalommal ő keresett engem, hogy nagyon hiányzom neki. Ittasan már többször szerelmet vallott, sírt is, hogy velem szeretne lenni. Én is szeretem, nagyon sokszor próbáltam vele megbeszélni, hogy mi lenne, ha újrakezdenénk, de akkor meg ellökött magától.


Utoljára születésnapomon beszéltünk, egy hónappal ezelőtt. Délelőtt még azt mondta, én nemcsak nőként kellek neki, hanem mint egy igazi társ. Megcsókolt, én is őt.

Aztán este egyetemi buliban találkoztunk, akkor meg azt láttam, hogy más lányokkal táncol és kavar..

Összetörtem teljesen. 100% biztos vagyok benne, hogy idővel úgyis ő lesz az, aki felhív...


De én ezt már lelkileg nem nagyon bírom, 2 éve mintha megállt volna az idő és semmi sem történne. Se előre, se hátra nem lépünk.

Tudom jól, hogy el kéne engednem őt, de belül azt érzem, nekünk dolgunk van egymással, és nem véletlenül húzódik ez az egész.


Volt már valaki hasonlóan? Mi lett a kimenetele?

Kérem szépen, rendes válaszokat adjatok.

Tudom, hogy az lenne a legegyszerűbb, hogy elengedem, többet nem veszem fel neki a telefont, de annyira nehéz.


Egyébként nekem volt közben egy 3 hónapos kapcsolatom, ahol úgy éreztem szerelmes vagyok, mindent beleadtam, csak a srácról kiderült, mégsem komolyan gondolja. Amikor vége lett, újból megjelent az exem és mintha ez az egész kapcsolat meg sem történt volna. És újra visszakerültem volna a régi kerékvágásba.


23/L


2018. máj. 1. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, az lenne a legegyszerűbb ha elengednéd és elfelejtenéd ezt a kapcsolatot! Nem túl meggyőző ha valaki ittasan vall szerelmet! Zárd le ezt a kapcsolatot, csak úgy tudsz másfelé nyitni!
2018. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csúnya játszmázás megy. Felkeres, felkelti az erdeklődésed, majd ellök magától, mással flörtöl a jelenlétedben.

Próbáld meg higgadt fejjel átgondolni. Van ennek értelme? Vezet ez valahova? Szórakozik veled. Ha tényleg szeretne és veled akarna lenni, akkor veled lenne, nem fordítana hátat.

1 évet jártatok, és annak is mar 2! éve vége, és még mindig itt tartotok....


Nem a legegyszerűbb megoldás lenne, ha nem beszélnél vele többet, hanem a legésszerűbb.

Tiltsd le minden "csatornán", telefonon is, esetleg változtass telefonszámot is, és fordítsd új irányba az életed.

Amíg hagyod, hogy keressen és bohóckodjon veled, hülyét csináljon belőled, addig nem figsz túl jutni rajta.

2018. máj. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet igy akar elfelejteni .Mert tudja ha eddig nem működött a dolog akkor most sem fog .
2018. máj. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!